• جمعه ۱۵ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 986-1585-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

امام جمعه موقت ساری مطرح کرد

هیچ اعتمادی به اروپا و آمریکا نیست

امام جمعه موقت ساری گفت: هیچ اعتمادی به اروپا و آمریکا نیست و به گفته رییس جمهور در گام سوم انقلاب کاهش تعهدات برجامی را در پیش رو داریم.

به گزارش ایسنا مازندران، حجت الاسلام محمد قاسمی در خطبه های عبادی و سیاسی امروز نماز جمعه ساری با بیان اینکه هیچ اعتمادی به اروپا و آمریکا نداریم، اظهار کرد: این کشورها با ارسال سلاح های هسته ای به عراق بسیاری از رزمندگان ما را راهی آسایشگاه های جانبازان کردند که سال هاست از مشکلات روحی و جسمی رنج می برند.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بارها تاکید کردند به آمریکا اعتماد نکنیم، تصریح کرد: انقلاب اسلامی به راحتی به دست نیامده است و باید قدر و منزلت این انقلاب را بدانیم .

امام جمعه موقت ساری در ادامه به موضوع حق الناس اشاره کرد و گفت: موضوع حق الناس امری مهم و ضروری است که اسلام همواره بر رعایت آن و توجه به این موضوع اساسی تاکید دارد .

حجت الاسلام قاسمی خاطرنشان کرد: موضوع حق الناس در دین ما از جایگاه رفیعی برخوردار است که متاسفانه خیلی از ما راجع به این موضوع مهم و باعظمت بی اطلاع یا کم اطلاع هستیم .

وی با اشاره به اینکه اگر جامعه امروزی به حق الناس اهمیت داده و در اجرای به آن جامه عمل بپوشاند، افزود: در این صورت بسیاری از آسیب های اجتماعی رفع و یا کمرنگ خواهد شد .

امام جمعه موقت ساری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه کاشت و برداشت برنج برای کشاورزان بسیار حائز اهمیت است، تصریح کرد: برنج با رنج و مصائب فراوان حاصل می شود بنابراین باید قدر برنج‌کاران را بدانیم و زحمات آنها را ارج نهیم .

حجت الاسلام قاسمی خطاب به مسئولان و وزیر کشاورزی بیان کرد: باید جلوی واردات برنج گرفته شود و دست دلالان را از این حوزه قطع کنیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: