• جمعه ۱۵ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 986-390-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

امام جمعه محمودآباد:

رمز موفقیت خبرنگار در رعایت اخلاق حرفه ای است

امام جمعه محمودآباد گفت: رمز موفقیت خبرنگار در رعایت اخلاق حرفه ای و جلوگیری از شایعات است.

به گزارش ایسنا مازندران، حجت الاسلام سید داود موسوی در نشست با اصحاب رسانه این شهرستان با بیان اینکه بسیج رسانه بازوی خبرنگاران است، اظهار کرد: محمودآباد در عرصه رسانه از ظرفیت های بالقوه و بالفعل خوبی برخوردار است.

وی تصریح کرد: اصحاب رسانه و خبرنگاران با توجه به ارتباط تنگاتنگی که با مردم دارند، می توانند برای جذب حداکثری و اطلاع‌رسانی موضوعات استانی و شهرستانی خود موثر باشند.

  امام جمعه محمودآباد با اشاره به اینکه رسانه ها نیز به نحوی امر به معروف و نهی از منکر را در سطح جامعه انجام می دهند، گفت: خبرنگار با داشتن اخلاق حرفه ای و نگاه عمل گرایانه از شایعات جلوگیری کند و به نشر صحیح اخبار و نقد منصفانه بپردازد.

حجت الاسلام موسوی خاطرنشان کرد: دشمن بر روی اصول فرهنگی جامعه ایران تمرکز کرده و باید از این کار جلوگیری کرد.

وی در ادامه با توجه به اینکه محمودآباد از شهرستان های گردشگر پذیر است، افزود: فرهنگ سازی مناسب، ایجاد امنیت و حفاظت و توجه به گردشگر از موارد الزامی است و خبرنگاران باید در عرصه تبلیغات و معرفی شهرستان خود کوشا باشند.

امام جمعه محمودآباد بحث زباله محمودآباد و دپوی آن در کنار ساحل که امنیت زیست دریایی و مردم این شهر را تهدید می کند، بیان کرد: مشکل زباله این شهرستان به زودی حل نمی شود و ما همچنان اندر خم یک کوچه هستیم و تفکیک زباله و فرهنگ سازی آن فقط حجم زباله را کم می کند.

حجت الاسلام موسوی ادامه داد: مکان دپوی زباله مشکلات استان های شمالی است و با این اعتبارات بسیار کم، حل این مشکل یک عزم ملی و استانی می خواهد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: