• چهارشنبه ۱۳ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 986-1686-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

برگزاری هشتمین دوره مناظره دانشجویی مرحله استانی، به میزبانی دانشگاه پیام نور

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی مازندران از برگزاری هشتمین دوره مناظره دانشجویی مرحله استانی، به میزبانی دانشگاه پیام نور این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، سیده زینب تقوی با بیان اینکه برگزارکنندگان این مناظره سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی مازندران بوده است، اظهار کرد: مناظره دانشجویی امسال به میزبانی و حمایت دانشگاه پیام نور بابل و سازمان بسیج دانشجویی استان برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه این مناظره با هشت گروه چهار نفره برگزار شده است، تصریح کرد: تیم برنده به مرحله منطقه ای مناظره ملی که در خراسان برگزار خواهد شد، اعزام می شود.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی مازندران با بیان اینکه تمامی دانشگاه های شمال کشور باهم مناظره خواهند کرد و مرحله ملی این مناظره در آذرماه در تهران برگزار خواهد شد، گفت: سطح کیفی مسابقات خوب بوده است و برای مرحله بعد، همه دانشجویان این فرصت را دارند تا در این برنامه ها شرکت کنند زیرا این مناظره باعث ارتقا سطح علمی، تفکر انتقادی و عقلانیت ارتباطی دانشجویان خواهد شد.

تقوی خاطرنشان کرد: این مناظره عقلانیت انتقادی در سطح استان و تحمل نظرات گروه های مخالف را در دانشجویان افزایش می دهد و به تقابل اندیشه ها کمک خواهد کرد تا بتوانیم با دیدگاه‌های مخالف خودمان کنار آمده و در کنار آنها با تفاهم بیشتری زندگی کنیم، در واقع این مسابقات، مهارت‌های لازم را برای زندگی در جامعه در اختیار دانشجویان قرار خواهد داد.


 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: