• دوشنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 986-1486-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

برگزاری هشتمین دوره مسابقات ملی مناظرات دانشجویی در مازندران

دبیر برگزاری هشتمین مسابقات ملی مناظرات دانشجویی مازندران از برگزاری این دوره از مناظرات دانشجویی صبح فردا دوازدهم شهریورماه با همکاری دانشگاه پیام نور و بسیج دانشجویی مازندران خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، سیده زینب تقوی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: هشتمین مسابقات ملی مناظرات دانشجویی از سوی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی مازندران و با همکاری دانشگاه پیام نور و بسیج دانشجویی صبح فردا یازدهم شهریورماه در دانشگاه پیام نور بابل برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه، ایجاد یک فضای گفتمانی برای پیشبرد اهداف و رشد توسعه آن جامعه بسیار مهم است، تصریح کرد: مناطرات تمرینی است تا بیاموزیم چگونه می‌توانیم با رعایت اخلاق به صورت علمی و مستدل، در قالب یک روند درست با هم صحبت کنیم.

  دبیر هشتمین دوره مسابقات ملی مناظرات دانشجویی مازندران با اشاره به اینکه در این دوره از مناظرات دانشجویی هشت تیم از دانشگاه‌های مختلف استان مازندران، حضور دارند، خاطرنشان کرد: تیم برتر این دوره از مناظرات به مرحله منطقه‌ای که در خراسان رضوی برگزار خواهد شد، اعزام می‌شوند.

وی افزود: مناظرات این آمادگی را برای دانشجویان مهیا می‌کنند که افراد با هر گرایش حزبی و سیاسی به دور از تنش بتوانند به راحتی با هم به گفتمان بپردازند.

انتهای پیام
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: