• چهارشنبه ۶ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 986-885-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

هزینه 6 میلیاردی افتتاح ورزشگاه شهدای هفتم تیر بابل

مسئول بسیج سازندگی سپاه کربلا مازندران از هزینه 6 میلیارد تومانی برای افتتاح فاز یک ورزشگاه شهدای هفتم تیر بابل خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، محمد مهدی اقبال پور در حاشیه مراسم بهره برداری از ورزشگاه شهدای هفتم تیر بابل در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بسیج سازندگی یک نهاد تسهیلگر، توسعه گرا و مردم محور است، اظهار کرد: این نهاد واسطی بین مردم و دستگاه اجرایی است و در شتاب دادن پروژه ها به خصوص در نقاط محروم کمک می کند.

وی تصریح کرد: افتتاح پروژه ورزشگاه هفت تیر بابل شامل دو فاز سکوی تماشاگران که حدود ۲ هزار نفر ظرفیت دارد و با سطح اشغال هزارمتر مربع است و ساختمان اداری آن که حدود ۲ هزار متر مربع که شامل رختکن بازیکنان، سرویس های بهداشتی و حمام به صورت مجزا، سالن کنفرانس، جایگاه وی آی پی و اتاق پزشک و داوران، اتاق خبرنگاران، رسانه و مجموعه تاسیساتی و مکانیکی برق و موتورخانه مرکزی است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه کربلا مازندران خاطرنشان کرد: این پروژه در دو بخش سکوهای تماشاگران که بالغ بر ۴هزار و 100 نفر صندلی نصب خواهد شد، با سطح اشغال ۲هزار و 500 متر مربع و ۲هزار متر مربع ساختمان اداری که سالن های ورزشی و سرویس های بهداشتی است، افتتاح شد.

اقبال پور با اشاره به اینکه فاز اول حدود ۶ میلیارد تومان هزینه در بر داشته است، گفت: از این مبلغ 8.4میلیارد تومان از طرف سازمان برنامه و بودجه جذب شده که ۵.۳ میلیارد تخصیص داده شد.

وی یادآور شد: فاز سوم اجرا مربوط به چمن مصنوعی است که بعد از اتمام فاز دوم به مرحله اجرا در خواهد آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: