• شنبه ۲۶ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-13414-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

کشف 12 تن چوب جنگلی قاچاق در شهرستان نور

فرمانده انتظامی نور از اجرای طرح مبارزه با قاچاق فرآورده های جنگلی و کشف 12 تن چوب آلات جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، زمان شالیکار با اعلام اين خبر، گفت: به منظور مبارزه با قاچاق محصولات و فرآورده های جنگلی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در اجرای این ماموریت، ماموران اداره مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی با اجرای طرح مقابله با قاچاق فرآورده های جنگلی در این شهرستان موفق به شناسایی 3 قاچاقچی محصولات جنگلی و محل دپوی چوب های قاچاق توسط متهمان شدند.

فرمانده انتظامی نور خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی متهمان دستگیر و در بازرسی از محل دپوی چوب قاچاق توسط آنان 10 تن و 500 کیلو گرم چوب آلات جنگلی کشف شد.

شالیکار از توقیف 3 وانت نیسان حامل چوب قاچاق در این عملیات نیز خبر داد و اظهار کرد: محصولات قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل و متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی با اشاره به اينكه قطع درختان جنگلی، به تاراج بردن منابع ملی بوده و تبعات زيست محيطي زيادی را در پی دارد، از مردم و شهروندان، خواست: در صورت مشاهده فعاليت غيرقانونی قاچاقچيان چوب و فرآورده های جنگلی که میراث گذشتگان برای استفاده بهینه از آن و حق نسل آینده است مراتب را سريعا به پليس 110 اطلاع دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: