• یکشنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-10714-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

معاون روابط عمومی و انتشارات سپاه پاسداران

رسانه‌های دشمن به دنبال پشیمان کردن 50 میلیون ایرانی از انقلاب هستند

معاون روابط عمومی و انتشارات سپاه پاسداران با بیان اینکه برمبنای یک تجزیه و تحلیل آماری در حال حاضر ۵۰ میلیون نفر از جمعیت حاضر در کشور دوران استعمار و انقلاب را تجربه نکرده اند، گفت: رسانه های دشمن سعی دارند با تلاش برای پشیمان کردن این ۵۰ میلیون نفر از گذشته خود و بحرانی بودن اوضاع داخلی کشور علیه نظام جمهوری اسلامی، جنگ روانی راه اندازی کنند.

به گزارش ایسنا مازندران، سردار شریف در همایش تجلیل از اصحاب رسانه مازندران در سالن غدیر سپاه کربلا با بیان اینکه با تمام وجود معتقدیم کار خبری و رسانه از مولفه های اصلی قدرت هر کشوری است، اظهار کرد: رکن اصلی قدرت نظام جمهوری اسلامی قدرت گفتمانی آن است.

وی با اشاره به اینکه در این ۴۰ سال گذشته تمامی هیاهوها و جنگ طلبی و دشمنی استعمار گران علیه نظام جمهوری اسلامی ایران قدرت تولید پیام منحصربفرد آن است،تصریح کرد:  همواره محتوای پیام از خود آن مهم تر بوده و ما به واسطه منبع منحصربفردی چون قرآن و وحی دارای کیفیت بالایی در تولید محتوا هستیم.

معاون روابط عمومی و انتشارات سپاه پاسداران با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در ۴۰ سال گذشته در یک رویارویی کاملا سازمان یافته از طرف دشمن انقلاب اسلامی در حال دست و پنجه نرم کردن با محتوای رسانه ای شبکه های استعماری است، یادآورشد: برمبنای یک تجزیه و تحلیل آماری در حال حاضر ۵۰ میلیون نفر از جمعیت حاضر در کشور دوران استعمار و انقلاب را تجربه نکرده اند و همین محل گسترده ای برای عملیات روانی گسترده برای دشمن است.

شریف افزود: رسانه های دشمن سعی دارند با تلاش برای پشیمان کردن این ۵۰ میلیون نفر از گذشته خود و بحرانی بودن اوضاع داخلی کشور علیه نظام جمهوری اسلامی، جنگ روانی راه اندازی کنند.

وی تصریح کرد: به قطع یقین این را می توان گفت که جمهوری اسلامی با داشتن رهبری حکیم و شجاع وضعیت کاملا مساعدی داشته و دارای ثبات و امنیت کامل است.

وی گفت: دشمن هیچ چیز برای عرضه در مقابل دشمن ندارد به همین دلیل با استفاده از قدرت رسانه ها در پی ایجاد جنگ های روانی است.

سردار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران در مراسم تجلیل روز خبرنگار که در سالن الغدیر سپاه کربلا مازندران برگزار شد، اظهار کرد: مازندران هم نیروهای انقلابی و پر تلاش دارد و سپاه نیز علاوه بر  خدمت رسانی به مردم در عرصه جهاد علمی نیز اقدامات مهمی انجام‌داده است.

وی با اشاره به اینکه افراد توانمند با تلاش در مباحث فرهنگی اقدامات موثری انجام دادند، افزود: کمک رسانی به  مردم آسیب دیده از سیل و زلزله و همچنین ایجاد ترویج مباحث فرهنگی اقداماتی موثری انجام شده و در این راستا رسانه ها نیز در پوشش اخبار موفق عمل کرده است.

فرمانده سپاه کربلا مازندران خاطرنشان کرد: روز خبرنگار در روز شهادت چهره انقلابی که به دست وهابیون آلت دست استعمار  شهید صارمی در مزار شریف بوده نام‌گذاری شد.

سردار بابایی گفت: شهدای مظلوم منا نیز در زمان حج، توسط ال سعود و ال یهود در حال خروج از احرام نیز به مقام شهادت نایل شدند، گرچه  بار اول آل سعود نبود و پیش ازین در شهر مکه و  حمله به نجف را نیز انجام داده و موجب شهادت تعدادی شده بودند.

وی بیان کرد: روز عرفه  انگیزه ای باشد تا برای هم  و برای سلامتی رهبری، مرزبانان ،مردم بحرین، و یمن که مورد ستم مزدوران قرار می گیرند دعا کنیم تا حکومت حق جهانی را با ظهور امام زمان محقق شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: