• سه شنبه ۸ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-4114-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

معاونت علمی و فناوری رییس جمهور:

ظرفیت های طبیعی مازندران موجب تقویت مراکز دانش بنیان است

معاونت علمی و فناوری رییس جمهور گفت: مازندران ظرفیت های طبیعی بسیاری داشته که موجب تقویت مراکز دانش بنیان در این استان می شود.

به گزارش ایسنا مازندران، سورنا ستاری در حاشیه بازدید از مرکز رشد واحدهای فناوری نوشهر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد:  باعث خرسندی است که فرصت سفر به غرب مازندران پیش آمد چون همواره سفرها به مراکز استان ها انجام می شد و کمتر به بخش دیگری صورت می گرفت.

وی با بیان اینکه مازندران به لحاظ نیروی انسانی فوق العاده است، تصریح کرد: این استان از لحاظ ظرفیت های طبیعی و جاذبه های گردشگری بسیار مهم بوده و این جاذبه های ذاتی مهم در استان می تواند باعث تقویت مراکز دانش بنیان شود.

معاون علمی و فناوری رییس جمهور خاطرنشان کرد: اینکه نیروی انسانی مازندران در همین استان باقی بمانند و به سایر استان های مجاور حرکت نکنند، مورد تاکید است.

ستاری با تاکید بر اینکه در این سفر اتفاقات خوبی روی خواهد داد و رهاورد قابل توجهی خواهد داشت، تصریح کرد: توسعه رشد و نواوری و توسعه پارک علم و فناوری مازندران بسیار مهم است و بازدیدهای امروز در راستای تقویت و بهبود وضعیت شرکت های دانش بنیان صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه فضای فعلی مرکز رشد نوشهر شایسته بچه های فناور این شهر نیست، افزود: با استاندار مازندران و نماینده مجلس تصمیماتی در خصوص بهبود وضعیت فضای نوشهر گرفته خواهد شد تا در شان آن ها باشد.

معاون رئیس با اشاره به بهبود چهار پله ای شاخص نوآوری کشور طی چندماه اخیر گفت: با وجود وضعیت اقتصادی نامناسب کشور این شاخص چه به لحاظ تعداد شرکت ها و چه فروش شرکت ها بهبود یافته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: