• پنجشنبه ۲۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-13314-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

مسئول ستاد راهیان نور مازندران:

کسب رتبه نخست مازندران در موضوعات مختلف راهیان نور

مسئول ستاد راهیان نور مازندران گفت: خادمین این مسیر را با توجه به سختی های پیش راهشان و دوری از خانواده قبول در راه خدا قبول کردند.

  به گزارش ایسنا مازندران، عسگر مجیدی در گردهمایی خادمین راهیان نور سراسر مازندران با بیان اینکه سال گذشته و اوایل امسال بخش های دانش آموزی، دانشجویی و محلات در اردوگاه های شهید جعفر زاده، شهید شیر سوار و شهید بلباسی حضور پیدا کردند، اظهار کرد: بر اساس ارزیابی قرارگاه مرکزی راهیان نور در سطح کشور، مازندران توانست رتبه نخست را در موضوعات مختلف در اردوهای راهیان نور کسب کند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که زنده نگه داشتن یاد شهدا امروز کمتر از شهادت نیست ، تصریح کرد: دشمن از صدر انقلاب تا کنون تلاش در انحراف انقلاب از مسیر خودش را داشت که درتمامی موضوعات موفق نشد و با تحمیل جنگ جوانان انقلاب سینه سپر کردند و با شهادت و خون خود انقلاب را به اینجا رساندند.

مسئول ستاد راهیان نور مازندران خاطرنشان کرد: این استان با اعزام جوانان این مرز و بوم در قالب کاروان 100 هزار نفری در جبهه های جنگ تحمیلی نقش آفرینی کرد تا جایی که مقام معظم رهبری مازندران را لشکر قوی وقدرتمند، خط شکن و خط نگه دار یاد کرد.

مجیدی افزود: اگر زمانی عملیات کربلای 4، عملیات کربلای  ۵ وعملیات اروند بود امروز ما عملیات در جنگ اقتصادی و فرهنگی با دشمن را داریم.

وی یادآور شد: راهیان نور یکی از بزرگترین برنامه های فرهنگی بوده که به گفته مقام معظم رهبری ما در جنگ فرهنگی با دشمن پیروز شدیم و همه مدیون نقش آفرینی شما جوانان این مرز و بوم است.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: