• سه شنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-12114-5
  • خبرنگار : 49004
  • منبع خبر : ----

نوجوان ۱۲ ساله بابلی، قربانی بازیگوشی و تقلید از برنامه عصرجدید شد

سه شنبه هفته گذشته  ۱۸ تیر ماه جسد حلق آویز شده نوجوان ۱۲ ساله بابلی در حیاط منزلشان در بابل کشف و از سوی پزشکی قانونی خبر تایید شد.

حسین سعادت فر روابط عمومی پزشکی قانونی مازندران در گفت و گو با ایسنا مازندران، گفت: نوجوان فوت شده به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

وی گفت: با توجه به اینکه شکایتی مطرح نبود طبق دستور مقام قضایی بدون کالبد شکافی فوت تایید و جسد را تحویل خانواده دادیم.

سعات فر خاطرنشان کرد: علت و انگیزه فوت در حوزه اختیارات ما نیست و مجموعه قضایی پاسخ گو به حاشیه های مطرح شده است.

 

خسرو نصیرایی پدر سهیل در گفت و گو با ایسنا مازندران، با بیان اینکه اجرای برنامه ای که حلقه دور گردن گذاشته و دور می‌زدند را با هم در عصر جدید می‌دیدیم، اظهار کرد: سهیل سوال می‌کرد چه طور خفه نمی‌شوند، گفتم این‌ها آموزش‌ دیده و ورزشکارند و افرادی کنارشان برای جلوگیری از حادثه ای حضور دارند.

 وی با اشاره به اینکه این اجرا به اندازه‌ای خطرناک بود که داورهای برنامه چشمان‌شان را بسته بودند، تصریح کرد: به فرزندم تاکید کردم از این کارها انجام ندهی، گفت نه فقط سوال می‌کنم.

 پدر سهیل در مورد فرزندش گفت: بازیگوش بود و خیلی به این برنامه‌ها توجه می‌کرد، اگه جلویش را می‌گرفتم تکرار برنامه را می‌دید و در حال حاضر نمی توان بچه‌ها را کاملا از این برنامه‌ها دور نگه داشت.

 نصیرانی ادامه داد: به دوستانش گفت می‌خواهم برنامه عصرجدید اجرا کنم اما توضیح نداد، به ما هم چیزی نگفته بود و از خلوتی خانه استفاده کرد، پارچه‌ای به گردن بست، یک بلوک را به روی یک سطل کنار ستون فلزی پارکینگ خانه قرار داد و بالای آن رفت، پارچه را به حلقه‌ ستون آویزان کرد و خواست خود را دور ستون بگرداند.

وی خاطرنشان کرد: خیلی بازیگوش بود و دنبال امتحان برنامه‌های هیجان‌انگیز اما از این آزمون برنگشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: