• یکشنبه ۲۳ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-11314-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----


افتتاح 10 واحد مسكونی محروميت زدایی در نوشهر

فرمانده سپاه نوشهر از افتتاح 10 واحد مسكونی محروميت زدایی تحت پوشش كميته امداد در این شهرستان خبر داد.

حسين جناسمی در حاشيه  آيين افتتاح واحد مسكونی محرومين  تحت پوشش كميته امداد  در روستای ميانک بخش مركزی نوشهر در گفت وگو با ايسنا مازندران، اظهار كرد: در سالروز ميلاد با سعادت امام رضا (ع) تعداد  10  واحد مسكونی محرومين به همت كميته امداد امام خمينی و بسيج سازندگی سپاه نوشهر و با همت انقلابی همه خيرين، بسيج سازندگی و نيروهای جهادی و متعهد به بهر برداری رسيد.

وی تصریح کرد: تعداد هفت واحد مسكونی در سال 97 افتتاح شد و تا پايان شهريورسال 98 نيز در مجموع 32 واحد مسكونی به بهره برداری خواهد رسيد و اين واحدها به مردم محروم تقديم می شود كه هديه مقام معظم رهبری است.

فرمانده سپاه نوشهر با بیان اینکه همه ما به عنوان سربازان حضرت آقا مسئوليت رسيدگی به محرومين و مستضعفين را با مشاركت كميته امداد امام خمينی پيگيری خواهيم كرد، گفت: اين امر با همت انقلابی و با شعار ما می توانيم محقق می شود و ثابت كرديم در راه پيشبرد اهداف انقلاب اسلامی و پيروی از منويات مقام معظم رهبری كارهای بزرگتر از اين انجام می دهيم.

جناسمی در ادامه خاطرنشان کرد: امروز به عنوان پايلوت يک واحد مسكونی محرومين در روستای ميانک بخش مركزی نوشهر با زيربنای 70 متر، در زمينی به مساحت 200 متر و با هزينه ای بالغ بر 75 ميليون تومان توسط بسيج سازندگی بنا شد.

وی افزود: از اين ميزان 20 ميليون تومان توسط كميته امداد امام خمينی در قالب بلاعوض و وام بانكی، 10 ميليون تومان آورده خود مددجو تحت پوشش كميته امداد و مابقی به همت خيرين توسط بسيج سازندگی احداث و تحويل مددجو شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: