• پنجشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-9814-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

رئیس پلیس راه مازندران از محدودیت های ترافیکی تا ساعت 6 صبح روز شنبه 22 تیرماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد .

به گزارش گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، علیرضا قدمیدر تشریح این خبر، گفت: به منظور افزايش ايمني ،ايجاد کشش و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه، محدودیت های ترافیکی تا ساعت 6 صبح روز شنبه 22 تیرماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسيکلت هاي انتظامي و امدادي براي انجام ماموريت هاي ضروري در مسير مجاز جريان ترافيک تا ساعت 6 صبح روز شنبه 22 تیرماه از محورهاي كرج- چالوس، هراز، فيروزكوه و بالعكس ممنوع است .

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت از محور كرج- چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 3 بعد از ظهر روز جمعه 21 تیر ماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 22 تیرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 6 بعد از ظهر تا ساعت 2 بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت يك طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی تریلر ها از محور هراز عنوان کرد: تردد تمامی كاميون ها وكاميونت ها به استثناي حاملين موادسوختي و فاسد از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روزهای پنج شنبه و جمعه 20 و 21 تیرماه از این محور ممنوع است.

قدمی همچنین خاطرنشان کرد: در صورت افزايش حجم تردد و عدم گنجايش سطح راه و به منظور تخليه بار ترافيکي محدوديت هاي مقطعي از مسير شمال به جنوب و يا جنوب به شمال محورهاي هراز و کرج به چالوس اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راه استان مازندران در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: