• شنبه ۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-4214-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

مراسم استقبال از ۸ شهید گمنام دفاع مقدس در مازندران برگزار شد

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران گفت: هشت شهید گمنام دفاع مقدس سهمیه مازندران از ۱۵۰ شهید تفحص شده است.

سردار عبدالله ملکی در حاشیه مراسم تشییع و تدفین چهار شهید گمنام دفاع مقدس در بخش کجور نوشهر در گفت وگو با ایسنا مازندران، اظهار کرد: ۱۵۰  شهید تازه تفحص شده روز پنج شنبه ۷ تیر ماه جلوی درب دانشگاه تهران تشییع شدند که بیشتر از شهدای عملیات های رمضان، ایذایی، ولفجر هشت محسوب می شدند.

وی با بیان اینکه از این ۱۵۰ شهید،  تعداد هشت شهید سهمیه مازندران بود که  آن را به غرب استان اختصاص دادیم، تصریح کرد: دو شهید در چالوس پادگان مرزن آباد، دو شهید در پول، دو شهید در کجور و دو شهید دیگر در پارک شهدای گمنام سلمان شهر عباس آباد به خاک سپرده شد.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران ضمن قدردانی از میزبانی مردم با بصیرت سه شهرستان، گفت: امید است این مراسم در شان شهدای هشت سال دفاع مقدس باشد.

سردار ملکی خاطرنشان کرد: بعد از سی و اندی سال پیکر پاک این جوانان که از ۱۶ تا ۲۴ سال سن داشتند، تشییع شد و این شهدا به اوج کمال رسیده بودند که جان خود را این گونه برای پاسداری از اسلام، قران، عترت و نظام اسلامی تقدیم کردند.

 

گزارش ایسنا مازندران، بخش کجور شهرستان نوشهر امروز عطر و بوی جبهه و جنگ به خود گرفت و چهار آلاله گمنام دفاع مقدس سراسر بخش کجور را عطرآگین کرد که ظهر امروز در میان دستان مردم شهید پرور شهرستان نوشهر تشییع و تدفین شدند.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: