• جمعه ۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 984-188-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

"وطنی"به بازی های لیگ برتر می رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: ورزشگاه شهید وطنی به بازی های لیگ برتر می رسد.

به گزارش ایسنا مازندران، مهدی رازجویان در حاشیه بازدید از ورزشگاه شهیدوطنی قائم‌شهر در جمع خبرنگاران در مورد آخرین روند بازسازی این ورزشگاه، اظهار کرد: ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به 3 میلیارد تومان اعتبار برای پایان پروژه های بازسازی نیازمند است.

وی با اشاره به اینکه ورزشگاه شهید وطنی پیش از آغاز بازی های لیگ برتر آماده می شود، تصریح کرد: با توجه به توان پیمانکار و وعده ای که مبنی بر افزایش عوامل اجرایی داده است، امیدواریم که عملیات بازسازی این ورزشگاه تا پیش از آغاز مسابقات لیگ برتر به اتمام برسد .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران خاطرنشان کرد: برای سرعت بخشیدن به روند تکمیل ورزشگاه در موعد مقرر، سازمان مدیریت و برنامه ریزی در پرداخت مطالبه پیمانکار باید اقدام جدی انجام دهد .

وی با اشاره به اینکه تنگنای مالی در سال جدید، موجب تخصیص اعتبار کمتری خواهد بود، گفت: با توجه به اهمیتی که این ورزشگاه برای مردم دارد، امیدواریم با هماهنگی‌های صورت گرفته بتوانیم تخصیص اعتبارات را به این سمت سوق دهیم تا این ورزشگاه در موعود مقرر به بهره برداری برسد .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با بیان اینکه ابتدای هفته آینده طی نشستی با سازمان مدیریت و برنامه ریزی، تزریق مالی به ورزشگاه صورت خواهد گرفت، افزود: برای اتمام سکوها و رختکن این ورزشگاه حدود سه میلیارد تومان اعتبار نیاز است، ضمن اینکه باید تمهیداتی برای امنیت بازیکنان و تماشاگران در نظر بگیریم چرا که این ورزشگاه با سیل عظیم جمعیت مواجه خواهد بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: