• سه شنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-2214-5
  • خبرنگار : 49020
  • منبع خبر : ----

طرحی در مازندران که پس از دو سال افتتاح به بهره برداری نمی رسد!

مدیر بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار گفت: مشکل کمبود تجهیزات باعث شد تا کلینیک ویژه بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار بعد از ۲ سال افتتاح به بهره برداری نرسد.

سیداحمد نورمحمد حسینی در گفت وگو با ایسنا مازندران، با اشاره به وضعیت کلینیک ویژه این بیمارستان، اظهار کرد: حدود دو سال قبل و همزمان با هفته دولت ساختمان کلینیک ویژه بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار با حضور مسئولان ارشد استانی و شهرستان افتتاح شد اما همچنان به بهره برداری نرسیده است.

وی تصریح کرد: درحالی که قرار بود پس از افتتاح ساختمان به زودی کلینیک به بهره برداری برسد اما باتوجه به اینکه هنوز دارای امکانات و تجهیزات نیست امکان استفاده از آن امکانپذیر نیست.

مدیر بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار با بیان اینکه مکاتبات لازم برای این موضوع صورت گرفته است، گفت: امیدواریم دانشگاه علوم پزشکی و وزارتخانه اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهند.

نورمحمد حسینی خاطرنشان کرد: هنوز بودجه ای برای این پروژه اختصاص داده نشد و قرار است که این امر انجام شود که امید است تا پایان سال کلینیک ویژه بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار راه اندازی شود.

وی یادآور شد: نماینده مردم فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی درحال تلاش برای جذب اعتبار این کلینیک هستند.

مدیر بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار گفت: به دستور و اصرار فرماندار وقت فریدونکنار ساختمان این کلینیک بدون هیچ تجهیزاتی در هفته دولت افتتاح شد و این درحالی بود که مسئولان بیمارستان امام خمینی (ره) با این امر مخالف بودند.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: