• سه شنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-9314-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

وزیر ارتباطات مطرح کرد

هدف گذاری چند برابری صادرات لازمه توسعه زیرساخت‌ها

وزیر ارتباطات گفت: هدف گذاری چند برابری صادرات لازمه توسعه زیرساخت‌ها در کشور است.

به گزارش ایسنا مازندران، محمد جواد آذری جهرمی در همایش بین المللی فرصت‌های تجاری و سرمایه گذرای که صبح امروز در سالن اجتماعات پیامبر اعظم ساری برگزار شد، با بیان اینکه باید برای ایجاد و توسعه زیرساخت‌ها از ظرفیت بخش‌های مختلف بهره گرفت، اظهار کرد: مازندران در بخش های مختلف از جمله کشاورزی و گردشگری ظرفیت های خوبی دارد و می توان از این ظرفیت ها در بخش های دیگر بهره مند شد.

وی تصریح کرد: تسهیل و حمایت از فرآیندهای کسب و کار و سرمایه گذاری امری بسیار مهم است و باید کاستی های موجود در حوزه سرمایه گذاری را شناسایی و رفع کرد.

وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه اراضی و سطوح قابل کشت در استان مازندران قابل تجدید نیست، گفت: می توان در زمینه فرآوری محصولات تولیدی در مازندران برنامه ریزی های مهمی انجام شود و افزایش بهره وری و استفاده از ظرفیت های مناطق مختلف باید مورد توجه قرار گیرد.

آذری جهرمی خاطرنشان کرد: تأمین منابع مالی و کاهش ریسک سرمایه گذاری از موضوعات مهم درسرمایه گذاری است که باید مورد توجه قرار داد و مشکلی برای تأمین منابع مالی و سرمایه گذاری نداریم.

وی با بیان اینکه یکی از حوزه‌های مهم برای سرمایه گذاری، افزایش بهره وری است و رعایت استانداردها در حوزه‌های مختلف از جمله کشاورزی مورد توجه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: مساعدت های لازم برای توسعه کسب و کارهای نوین در زمینه‌های مختلف از جمله کشاورزی صورت گیرد و شرایط خاص کشور ایجاب می‌کند تمهیدات لازم برای صادرات محصولات فراهم کنیم اما در حال حاضر سهم کمی از بازارهای بین المللی و منطقه‌ای داریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: