• چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 982-987-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

برگزاری کمپین اهدا و تبادل کتاب به شیوه ای جالب در بابل

 یک موسسه خیریه اقدام به برگزاری کمپینی ۵ روزه جهت اهداء و تبادل کتاب در شهرستان بابل کرده است.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا مازندران، امین پاشاامیری مدیرعامل موسسه خیریه یار مهربان در این زمینه، اظهار کرد: در این کمپین، که از ۲۲ اردیبهشت آغاز شده است یک اتومبیل ون که به شکل جالبی طراحی شده در ایستگاه های مختلف در شهر بابل و بخش های اطراف آن اقدام به دریافت کتب اهدایی نیکوکاران می کند.

وی خاطرنشان کرد: نیکوکاران نیز می توانند از بین کتب موجود در محل کاروان کتاب، کتابی را به عنوان هدیه از طرف کمپین بردارند. این کمپین که تا فردا(۲۶ اردیبهشت) ادامه خواهد داشت، تاکنون با استقبال قابل توجه مردم شهرستان بابل مواجه شده است. همچنین ناشرین مختلف کتابهای کمک آموزشی و سایر کتابها، با اهدای کتاب از این کمپین حمایت کرده اند.

مدیرعامل موسسه خیریه یار مهربان افزود: هدف اولیه این کمپین، حمایت از دانش آموزان و دانشجویانی است که به کتاب های اهدایی نیاز دارند. همچنین این کمپین به دنبال گسترش فرهنگ مطالعه و اهداء و تبادل کتاب در جامعه است.

پاشاامیری خاطرنشان کرد: راه‌های مشارکت در این کمپین، شامل اهدای کتب آموزشی و کمک آموزشیِ مفید برای دانش آموزان و دانشجویان رشته ها و مقاطع مختلف و همچنین اهدای کتب معتبر و مفید، در زمینه های مختلف، برای عموم مردم است، البته نیکوکاران می توانند با هدف تهیه کتب مناسب در راستای اهداف موسسه خیریه یار مهربان، اقدام به پرداخت وجه مورد نظر به حساب این خیریه بنمایند.

مدیرعامل موسسه خیریه یار مهربان اظهار کرد: کتب اهدایی، توسط خیریه یار مهربان به کتابخانه مدارس، به ویژه مدارس مناطق محروم و مناطق آسیب دیده از سیل های اخیر و همچنین به کتابخانه دانشگاه ها، کتابخانه های عمومی و سایر مکان هایی که امکان استفاده بهینه از کتابها در آنها وجود دارد تقدیم خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: