• یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 982-285-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد

وضعیت جاده جویبار به قائمشهر و یک شرمندگی بزرگ!

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت نامطلوی جاده جویبار به قائمشهر آن را مایه شرمندگی دانست و گفت: درحالی که یک ماه است پیمانکار غیر بومی برای اجرای این طرح انتخاب شده و فرد مورد نظر قیر را گرفته اما عملا کاری درانجام این پروژه انجام نداده است‌.

 

عبدالله رضیان در گفت و گو با ایسنا مازندران، با بیان اینکه بیشترین خسارت سیل اخیر مربوط به حوزه کشاورزی بوده است،اظهار کرد: برای نخستین بار پرداخت خسارت در این حوزه صورت گرفته است که قابل توجه نبوده اما توانسته قدری از گرفتاری و آلام مردم را کاهش دهد.

وی با اشاره به پای کار بودن مردم، دستگاه های اجرایی، نیروهای سپاه و ارتش در بحران سیل اخیر یادآور شد: با وحدت رویه و همدلی که بین اقشار مختلف مردم ایجاد شد توانستیم بخشی از مشکلات مناطق سیل زده را برطرف کنیم.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اعلام اینکه با بالا رفتن نرخ دلار، قیمت ها نیز در کشور چندین برابر افزایش یافته است، ادامه داد: شرایط زندگی سخت شده است و فضایی درجامعه ایجاد شده که نمی توانیم جواب درستی به دغدغه و نگرانی مردم بدهیم .

رضیان در ادامه سخنانش با اشاره به وضعیت جاده جویبار به قائمشهر افزود: این جاده به یک شرمندگی برای ما تبدیل شده ، درحالی که یک ماه است پیمانکار غیر بومی برای اجرای این طرح انتخاب شده و فرد مورد نظر قیر را گرفته اما عملا کاری درانجام این پروژه انجام نداده است‌.

وی در ادامه با اشاره به اینکه برای تعریض محور ساری به بابلسر ۵ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است، تصریح کرد: برای روکش آسفالت سه راه میارکلا و لاریم‌ نیز انتخاب پیمانکار انجام شده و این طرح نیز به زودی اجرایی می شود.

نماینده مردم جویبار، قائمشهر، سوادکوه و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موافق افزایش قیمت بنزین در کشور نیستم، افزود: آحاد مجلس مخالف طرح افزایش قیمت بنزین با توجه به شرایط بد اقتصادی کشور هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: