• چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-12614-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

مشاور نظامی فرمانده معظم کل قوا مطرح کرد

"اتحاد" رمز موفقیت نظام جمهوری اسلامی در برابر توطئه های دشمنان

مشاور نظامی فرمانده کل قوا گفت: تنها رمز موفقیت و تداوم نظام جمهوری اسلامی ، اتحاد و همبستگی است.

به گزارش ایسنا مازندران،«سید حسام هاشمی» در مراسم پیشکسوتان ارتش که در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان مازندران برگزار شد، با اشاره به اتحاد به عنوان رمز موفقیت نظام جمهوری اسلامی اظهار کرد: امروز نیز همه نیروهای مسلح گوش به فرمان مقام معظم رهبری بوده و با سرلوحه قرار دادن همین اتحاد کمر برای خدمت به ملت و نظام بسته اند .

وی با اشاره به اینکه سیل اخیر به عنوان یک فرصت برای نمایش اتحاد نیروهای مسلح و همکاری مردم بود، افزود : بار دیگر این اتحاد و همبستگی مردم کشورمان بود که باعث شد تا توطئه های دشمنان علیه نظام خنثی شود .

عضو شورای راهبردی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان این که تحریم و توطئه علیه نظام جمهوری اسلامی همزمان با شعار ' نه شرقی ، نه غربی ، جمهوری اسلامی ' شروع شد و  از آن زمان تاکنون همچنان این تهدیدات و تحریم ها علیه نظام سیر صعودی داشته است، خاطر نشان کرد: تنها رمز موفقیت و تداوم نظام جمهوری اسلامی ، اتحاد و همبستگی است.

هاشمی با اشاره به اینکه امروز ارتش،سپاه،بسیج و نیروی انتظامی کشورمان توانست مشت محکمی به دهان به دشمنان بزنند،گفت: ترامپ با تروریست خواندن سپاه خدمت بزرگی را در تقویت وحدت نیروهای مسلح ، قوای سه گانه و ملت ایران ایجاد کرده است.

مشاور نظامی فرمانده کل قوا با بیان اینکه چرخه زندگی در جمهوری اسلامی به دلیل امنیت می چرخد، افزود : پیشکسوتان نیروهای مسلح خود را وقف امنیت امروز کرده اند همان طور که روزهایی نه چندان دور یگان های ارتش جمهوری اسلامی استان مازندران در هشت سال دفاع مقدس برای حفظ امنیت کشور 2هزار و 850 شهید ، هزار و 632 آزاده و 2هزار و 950 جانباز تقدیم کشور کرده است.

به گزارش ایسنا در این مراسم که به مناسبت 29 فروردین و روز ارتش برگزار شد، ضمن تجلیل از 80 پیشکسوت مازندرانی ارتش ، از کتاب ' تن من مباد ' به روایت امیر داریوش یزدان ستا رونمایی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: