• چهارشنبه ۱۴ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-5114-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

باران در راه مازندران

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی مازندران با اشاره به آخرین وضعیت آب و هوایی این استان، از ورود سامانه جدید بارشی در هفته آینده خبر داد.

احمد اسدی در گفت‌وگو با ایسنا مازندران با اشاره به وضعیت جوی این استان طی روزهای آینده، اظهار کرد: بر اساس نتایج آخرین نقشه های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان مازندران از امروز چهارشنبه ۱۴ فروردین آسمان استان صاف تا نیمه ابری با افزایش ابر پیش بینی می شود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران خاطرنشان کرد: آسمان استان در روز پنجشنبه هفته جاری نیمه ابری در بعدازظهر و شب به ویژه در غرب استان با افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود.

اسدی با بیان اینکه در روز جمعه آسمان استان صاف تا نیمه ابری گاهی با افزایش ابر خواهد بود، گفت: در روز شنبه ۱۷ فروردین آسمان مازندران صاف تا نیمه ابری از بعد از ظهر با افزایش ابر و در ارتفاعات همراه با بارندگی و وزش باد خواهد بود.

وی تصریح کرد: در روز یکشنبه هفته آینده نیز آسمان مازندران ابری گاهی همراه با بارندگی، در ارتفاعات با بارش برف و وزش باد و کاهش دما خواهد بود، همچنین در روز دوشنبه ۱۹ فروردین نیز آسمان استان نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: