• شنبه ۱۰ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-3514-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

پیش‌بینی هوای مازندران در "سیزده‌بدر"

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی مازندران گفت: در روز ۱۳ فروردین آسمان استان نیمه ابری تا ابری بارش پراکنده به تدریج با کاهش ناپایداری و افزایش دما رو به رو خواهیم بود.

احمد اسدی در گفت‌و‌گو با ایسنا مازندران با اشاره به پیش‌بینی وضع آب و هوای مازندران، اظهار کرد: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان مازندران، امروز شنبه آسمان استان صاف تا نیمه ابری و از اواخر روز همراه با بارش پراکنده و وزش باد خواهد بود.

وی تصریح کرد: در روز یکشنبه مناطق ساحلی و جلگه ای ابری همراه با کاهش دما، بارش باران و وزش باد پیش بینی می شود و در ارتفاعات نیز استان ابری همراه با کاهش دما بارش پراکنده از شب همراه با بارش برف و باران و وزش باد است.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران همچنین افزود: در روز دوشنبه ۱۲ فروردین، آسمان استان ابری همراه با بارندگی در ارتفاعات بارش باران و برف کاهش نسبی دما و وزش باد گاهی نسبتا شدید خواهد بود.

اسدی گفت: در روز ۱۳ فروردین آسمان استان نیمه ابری تا ابری بارش پراکنده به تدریج با کاهش ناپایداری و افزایش دما رو به رو خواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: