• جمعه ۲۴ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-11614-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه محمودآباد خبر داد

اعزام 17 کاروان محمودآبادی به راهیان نور

فرمانده سپاه محمودآباد گفت: امسال ۱۷ کاروان از شهرستان محمودآباد در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند.

به گزارش ایسنا مازندران، تقی کیا در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از ابتدای سال ۹۷ تا پایان تعطیلات نوروز ۹۸ تعداد ۶۹۰ نفر از بسیجیان محمودآباد به اردوی راهیان نور در مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام می شوند، اظهار کرد: بسیجیان محمودآباد در مرحله اول تابستان امسال از منطقه غرب در کردستان بازدید داشته و بقیه افراد بسیجی از ۱۵ اسفندماه ۹۷ تا پایان تعطیلات نوروز ۹۸ به مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب اردویی راهیان نور اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این اردوها بیمه کردن نسل جوان با فرهنگ ایثار و جهاد بوده، تصریح کرد: جوانان امروز باید با عزیزان همسن خود در ۳۰ تا ۴۰ سال پیش آشنا و بدانند امنیت امروز حاصل رشادت این شهیدان است.

فرمانده سپاه محمودآباد خاطرنشان کرد: مؤثرترین کار فرهنگی برای مقابله با هجمه‌های فرهنگی دشمنان نظام اردوهای راهیان نور بوده تا جوانان نسل امروز با فرهنگ شهادت و رشادت‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس آشنا شوند.

کیا در ادامه بیان کرد: برگزاری اردوی‌های راهیان نور فرهنگ جهاد و شهادت را به نسل جوان انتقال داده و امسال ۱۷ کاروان از شهرستان محمودآباد در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: