• پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-10914-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

جانشین فرمانده سپاه جویبار خبر داد

اعزام ۸ کاروان اردویی راهیان نور جویبار به مناطق عملیاتی

جانشین فرمانده سپاه جویبار از اعزام ۸ کاروان اردویی راهیان نور شهرستان جویبار به مناطق عملیاتی دفاع مقدس خبر داد .

به گزارش ایسنا مازندران، جواد حسینیان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امسال ۸ کاروان از شهرستان جویبار به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام می شوند، گفت: نخستین کاروان اعزامی در تاریخ ۱۸ اسفند ماه در قالب ۲ کاروان، دومین برنامه اردویی راهیان نور شهرستان ۲۶ اسفند در قالب ۳ کاروان و دوم فروردین ماه نیز آخرین کاروان به مناطق عملیاتی اعزام خواهند شد .

وی با اشاره به اینکه طی چند روز اخیر بسیجیان اعزامی ما از فکه، طلائیه، اروند کنارو بسیاری از مناطقی که شهدای عزیز استان مازندران آنجا قدم نهادند، بازدید کردند، افزود: حضور بسیجیان و جوانان نشان دهنده اعتماد و اعتقاد مردم ما به شهدا و آثار به جامانده از آنان است .

جانشین فرمانده سپاه جویبار در ادامه تصریح کرد: جوانان و راهیانی که برای نخستین بار حضور دارند از حال و هوای خاص خود صحبت کرده و امیدواریم هر ساله شاهد حضور پر شور جوانان در این مناطق باشیم تا بتوانیم تجدید پیمانی با شهدای عزیز و تجدید پیمانی با رهبر انقلاب اسلامی خود داشته و تداوم راه سرخ شهدا باشیم .

حسینیان با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث گام دوم انقلاب که بحث مهم آن توجه به جوانان است، یادآور شد: مسیر شهدا و راهیان نور شاهد حضور پر شور و انقلابی جوانان و نوجوانان بوده که نشان از این بوده گوش به فرمان رهبر حضور گسترده ای خواهند داشت .

وی با بیان اینکه مردم ما به انقلاب اسلامی و ولایت رهبری پایبند بوده، خاطرنشان کرد: امروز شاهد این هستیم که جوانان ما سر پیمان خود با شهدا، ولایت، انقلاب و دستاوردهای انقلاب ایستاده و با توجه به همه هجمه هایی که طی چند سال اخیر وارد شده مردم ما روز به روز پر شور تر و با بصیرت تر در این مسیر قدم گذاشته که نمونه آن حضور پر رنگ مردم در ۲۲ بهمن امسال بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: