• پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-10814-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

محدودیت های ترافیکی تعطیلات نوروزی در مازندران اعلام شد

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی ایام تعطیلات نوروز 98 در محورهای مواصلاتی استان از 25 اسفندماه سال جاری خبر داد .

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا مازندران، علیرضا قدمی اظهار کرد: با توجه به افزایش تردد و حجم فزاينده سفر در تعطيلات نوروز سال 1398 و به منظور ارتقای ضریب ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدوديت ‌ها و ممنوعيت‌ هاي ترافیکی از روز شنبه 25 اسفندماه تا پایان روز شنبه 17 فروردین ماه خبر داد.

وی تصریح کرد: عبور و مرور انواع موتورسيکلت در ايام طرح نوروزي در محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، خاطرنشان کرد: در محور کرج – چالوس تردد انواع تريلر، کاميون و کاميونت کماکان ممنوع است و تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 12 روزهای سه شنبه، چهارشنبه 28 و 29 اسفندماه، و روزهای پنج شنبه و یکشنبه 8 و 11 فروردین ماه سال 1398 تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع خواهد شد.

قدمی تصریح کرد: با اعلام ماموران پليس راه مستقر در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 15 تاریخ های مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن آباد به صورت يک طرفه است.

وی اضافه کرد: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 12روزهای یکشنبه 4 فروردین ماه و جمعه 9 فروردین ماه و روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه 15- 16-17 فروردین ماه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پليس راه مستقر در محل تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 15 تاریخ های مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت يک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور هراز، گفت: تردد انواع تريلر در محور هراز کماکان ممنوع بوده و تردد انواع کاميون و کاميونت از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 28 اسفندماه تا ساعت 24 روز شنبه 3 فروردین ماه و از ساعت 6 صبح روز یکشنبه 4 فروردین ماه تا ساعت 24 روز دوشنبه 5 فروردین ماه از رودهن به آمل و بالعکس ممنوع است.

قدمی اضافه کرد: همچنین تردد انواع کاميون و کاميونت از ساعت 12ظهر روز پنج شنبه 8 فروردین ماه تا ساعت2 بامداد روز شنبه 10 فروردین ماه و از ساعت 12 ظهر روز یکشنبه 11 فروردین ماه تا ساعت22 روز شنبه 17 فروردین ماه از رودهن به آمل و بالعکس ممنوع است.

وی افزود: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 12 روز سه شنبه 28 اسفندماه تا ساعت2 بامداد روز بعد از "آب اسک به رودهن" ممنوع بوده و با اعلام ماموران پليس راه مستقر در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 14 همین روز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به آب اسک‌ به صورت يک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران اظهار کرد: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 12 روز یکشنبه 4 فروردین ماه، روز جمعه9 فروردین ماه و روزهای پنج شنبه و جمعه 15-16 فروردین ماه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و با اعلام ماموران پليس راه مستقر در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 14 روزهای اعلامی تا ساعت 2 بامداد روز بعد از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء)‌ به صورت يک طرفه خواهد بود.

قدمی با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور سوادکوه، گفت: تردد انواع تريلرها از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روزهای سه شنبه و چهارشنبه 28 و 29 اسفندماه و روز پنج شنبه 8 فروردین ماه از تهران به سوادکوه ممنوع است. همچنین تردد انواع تریلرها از ساعت 8 تا ساعت 24 روز یک شنبه 4 فروردین ماه و روزهای پنج شنبه و جمعه 15 و 16 فروردین ماه از سوادکوه به سمت تهران ممنوع است.

وی در خاتمه گفت: مرکز کنتزل ترافیک پلیس راه فرماندهی انتظامی استان با شماره 21824434 و 21824420 با پیش شماره 011 به صورت شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راههای استان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: