• سه شنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-10014-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه بابل خبر داد

اعزام بیش از 2 هزار نفر به مناطق عملیاتی جنوب در ایام نوروز

فرمانده سپاه بابل از اعزام 2 هزار و 500 نفر از مشتاقان سرزمین نور در ایام نوروز از سوی فرماندهی سپاه بابل به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، مرتضی رمضانی در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه با تلاش عوامل اجرایی فرماندهی سپاه ٢۵٠٠ نفر از مشتاقان سرزمین نور را در قالب ۴٨ اتوبوس و خودروهای شخصی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می کنیم، اظهار کرد: تاریخ اولین اعزام در ٢٠ اسفند سال جاری و آخرین اعزام در تاریخ ۵ فروردین ماه سال ٩٨ است.

وی با اشاره به اینکه تعداد ١٢ دستگاه اتوبوس در قالب دانش‌آموزی، به تعداد ۵٢٨ نفر و تعداد ١٢ دستگاه اتوبوس در قالب دانشجویان دانشگاه‌های بابل برای اعزام به این سرزمین مقدس سازماندهی شده، تصریح کرد: راهیان نور مایه قدرت‌ نمایی نظام اسلامی در برابر جهان سلطه بوده و در کشوری که خود هدف دشمن صهیونیسم و استکبار است بحمدالله امنیت به شکلی مثال‌ زدنی حاکم است.

فرمانده سپاه بابل در ادامه با تاکید بر اینکه امنیت امروز کشور را مرهون خون شهدا و ایثارگری رزمندگان و جانبازان هستیم، گفت: خون شهدا اطفا کننده آتش ناامنی‌ها  بوده و امروز نیز یاد شهدا حافظ امنیت کشور و اردوهای راهیان نور باعث ترویج این فکر مقدس برای ایجاد امنیت در منطقه می‌باشد.

رمضانی خاطرنشان کرد: اتوبوس های اعزامی با حضور یک روحانی و راوی به‌همراه زائران بوده و بسته‌های فرهنگی بین مشتاقان سرزمین نور توزیع می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: