• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-1985-5
  • خبرنگار : 49022
  • منبع خبر : ----

40 سالگی انقلاب/ فرماندار نور:

اگر فشار علیه مردم بیشتر شود شعار "مرگ بر آمریکا" پراحساس‌تر خواهد شد

فرماندار نور گفت: اگر فشار علیه مردم بیشتر شود شعار "مرگ بر آمریکا" پراحساس‌تر خواهد شد.

به گزارش ایسنا مازندران، علی شادمان در سخنرانی 22 بهمن در جمع عظیم مردم شهرستان نور با اشاره به اینکه این راهپیمایی، پیام بزرگی برای سردمداران آمریکای جنایتکار است، اظهار کرد: ملت ایران هر وقت احساس کند پای انقلاب و کشورش بایستد اینگونه پرشور و با هیجان به صحنه خواهد آمد و این پیامی برای دنیا است.

وی با بیان اینکه ملت ایران در چهار دهه با وجود تمامی سختی‌ها، مشکلات را پشت سر گذاشته است و امروز شاهد حضور بالنده تر مردم در عرصه هستیم، گفت: چهار دهه از انقلاب گذشت و نیاز است تلفیقی بین چهار دهه صورت گیرد.

فرماندار نور با اشاره به اینکه ملت ایران با قرار گرفتن در فراز و نشیب و مشکلات، در هشت سال جنگ و فرود آمدن موشک ها بر سر این ملت، با صبر و استقامت نگذاشت سانتی‌متری از این سرزمین جدا شود در حالیکه در دوره هایی از سلسله حکومت ها بخش های زیادی از ایران جدا شده است.

شادمان با بیان اینکه امروز ایران اسلامی آن کشوری نیست که در جنگ تحمیلی فقط نیاز به  گلوله‌های سلاح سبک داشت اما تامین نمی‌شد، اظهار کرد: موشک‌های نقطه‌زن چند هزار کیلومتری ایران، دنیا را مجاب کرد که در برابر این ملت ادای احترام کند.

وی افزود: امروز ایران در صدر قدرت‌های بین‌المللی است و دنیای قدرتمند نیز باید برای عظمت این ملت تمام قد بایستد و هرچه خباثت، جنایت، حیله و فشار بر مردم بیشتر تحمیل شود، آن وقت فریاد شعار مرگ بر آمریکا پراحساس‌تر خواهد بود.

شادمان با بیان اینکه آمریکا تنها شده است و این نتیجه حضور ملت ایران در تمامی صحنه‌ها است، تصریح کرد: ملتی که هشت سال جنگ و قدرت های شرق و غرب را با مدیریت پشت سرگذاشت، قطعا در این جنگ اقتصادی با وجود تحمل سختی ها درسی به تاریخ خواهد داد که در آن ماندگار شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: