• جمعه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-10414-5
  • خبرنگار : 49011
  • منبع خبر : ----

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه کربلا مطرح کرد

تشکیل 30 گروه سرود بسیج در شهرستان های مازندران

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه کربلا با بیان اینکه جشنواره سرود بسیج با حضور 30 گروه از سراسر استان در ساری به کار خود پایان داد، گفت: در راستای کادر سازی جبهه هنری انقلاب اسلامی و طبق تاکیدات رهبر معظم انقلاب، این جشنواره که نتیجه 8 ماه بسته آموزشی معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه کربلا است، برگزار شد.

به گزارش ایسنا مازندران،احسان آهنگر در مورد گروه های سرود بسیج در شهرستان های استان مازندران اظهارکرد: در هفت ماه گذشته چندین کارگاه تخصصی دوره مربیگری و سرود در شهرستان های استان برگزار و نظارت مستمر جهت تشکیل گروه های سرود خواهران و برادران در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در هر شهرستان به صورت میانگین یک گروه سرود بسیج تشکیل شده است، تصریح کرد: اردیبهشت ماه امسال شناسایی گروه های سرود را در هر شهرستان آغاز کردیم که از میان پنج گروه شناسایی شده یک گروه را برای حمایت مستمر انتخاب کردیم.

آهنگر در ادامه گفت: 30 گروه برادر و خواهر از بین دانش آموزان در سراسر استان تشکیل شده که تاکنون برای حضور در برنامه های شهرستانی و استانی معرفی شدند.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه کربلا خاطرنشان کرد: یقینا هنر در ترویج آرمان های انقلاب اسلامی تاثیر به سزایی دارد از این رو تشکیل گروه های تخصصی سرود را در اولویت برنامه های خود قرار دادیم.

وی تاکید کرد: گروه های سرود بسیج آماده حضور در تمامی برنامه های مختلف هستند تا هنر انقلاب اسلامی را به رخ بکشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: