• جمعه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-10114-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

معاون سازمان اوقاف:

ساختار سازمان اوقاف بازنگری می‌شود/ تغییر ساختار با هدف احیای موقوفات

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: تغییراتی در ساختار سازمان اوقاف داریم که در راستای احیای موقوفات و کمک به نیروی انسانی این سازمان صورت می‌گیرد.

به گزارش ایسنا مازندران، علیرضا هوشیار در جلسه هم‌اندیشی با کارکنان مجموعه اوقاف مازندران اظهار کرد: نیروی انسانی بهترین سرمایه برای هر سازمان به شمار می‌رود و با نیروی انسانی می‌توانیم بهترین بهره‌برداری را ظرفیت‌ها داشته باشیم.

وی با بیان اینکه برای رسیدن به اهداف سازمانی باید تعامل بین نیروی انسانی در سازمان اوقاف وجود داشته باشد، افزود: تغییراتی در ساختار سازمان اوقاف داریم که در راستای احیای موقوفات و کمک به نیروی انسانی این سازمان صورت می‌گیرد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه اصلاح ساختار سازمان اوقاف تا حاصل شدن نتیجه مطلوب ادامه دارد، تصریح کرد: در ساختار جدید برنامه‌ها از شهرستان به استان و سپس به سازمان ارائه خواهد شد و ما به‌دنبال بومی‌سازی برنامه‌ها در استان‌ها هستیم.

هوشیار خاطرنشان کرد: تجربه نیروی انسانی برای ما بهترین سند است و هر نیروی انسانی با توجه به مدرک تحصیلی در قسمت‌های مربوطه به‌کارگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه با متخلفان و تضییع کنندگان حق و حقوق موقوفات طبق قانون برخورد می‌شود، اضافه کرد: همه ما به‌دنبال این هستیم که موقوفات را احیا کنیم و این مسئله وظیفه شرعی و قانونی است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه، انقلاب اسلامی را یک نعمت برای کشور دانست و بیان کرد: اگر از انقلاب اسلامی نتوانستیم برای خدمت به مردم به‌خوبی بهره‌گیری کنیم، ضعف و اشکال در ما مسئولان است.

هوشیار در پایان گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه مهم است و می‌تواند برای مردم و نیازمندان جامعه خیر و برکت داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: