• جمعه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-10014-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

امام جمعه موقت ساری:

انقلاب اسلامی ایران؛ مقاومت را به کشورهای زیر ستم آموخت

امام جمعه موقت ساری گفت: انقلاب ایران؛ مقاومت و پایداری را به کشورهای زیر ستم آموخت.

به گزارش ایسنا مازندران، حجت‌الاسلام محمد قاسمی در نماز سیاسی عبادی جمعه ساری در مصلی این شهرستان با بیان اینکه حضرت زهرا(س) باید الگو و اسوه مردم در زندگی باشد، اظهار کرد: زنان جامعه امروزی نباید الگوی غربی داشته باشند و از زهرا(س) تاسی بگیرند.

وی با اشاره به اینکه حضرت زهرا (س) صاحب سبک و ایده، راهبر و راهدان است، تصریح کرد: اگر پیرو حضرت زهرا(س) بودیم، مشکلاتی چون افزایش آمار سن ازدواج، مشکلات بخش اجتماعی و اقتصادی وجود نداشت.

امام جمعه موقت ساری در ادامه با بیان اینکه باید در 40 سالگی انقلاب از نیروهای مسلح سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و به ویژه نیروی هوایی قدردانی کرد، اظهار کرد: آنها توطئه ‌های دشمنان نظام را برملا کرده و با آنها مقابله می کنند.

قاسمی با اشاره به اینکه 40 ساله شدن انقلاب بسیار مهم است و نمی توان عظمت آن را توصیف کرد، گفت: انقلاب ایران، مقاومت و پایداری را به کشورهای زیرستم آموخت و باید به این سوال پاسخ داد که این انقلاب چه کاری کرد که نظام سلطه با آن مخالف است.

وی با بیان اینکه در دوره قبل از انقلاب، ایران به حیات خلوت آمریکا تبدیل شده بود، اظهار کرد: این انقلاب با تکیه بر آموزه های اسلام ناب محمدی، در میان پنج کشور ارتش سایبری و هشت کشور انرژی هسته‌ای جهان قرار دارد.

امام جمعه موقت ساری با اشاره به دستاوردهای کشور پس از انقلاب در زمینه‌های مختلف نظامی، پزشکی و غیره، گفت: اگرچه مشکلاتی در کشور وجود دارد اما پیشرفت هایی نیز به دست آمد که این نظام را پویا کرده است.

وی با بیان اینکه مسئولیت‌پذیری و بصیرت سیاسی انقلابی مردم و مدیران، از دستاوردهای انقلاب است، اظهار کرد: دشمنان بدانند که اگر آسیبی ایران را تهدید کند، با خاک یکسان خواهند شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: