• دوشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-7714-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران خبر داد

حضور ۳۰ مجموعه گردشگری مازندران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: ۳۰ مجموعه گردشگری در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته که ۲۳ بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار می شود، استان مازندران را معرفی خواهند کرد.

به گزارش ایسنا مازندران،سیف الله فرزانه اظهارکرد: مازندران امسال در حوزه های مختلف گردشگری شهری، بوم گردی، مجموعه های اقامتی، پذ‌یرایی و تفریحی و سرگرمی، صنایع دستی، دفتر خدمات سیاحتی و گردشگری سلامت در غرفه ای با بیش از هزار متر مربع مساحت در این نمایشگاه حضور می یابد.

وی با اشاره به اینکه ۳۰ مجموعه گردشگری با موضوعات متنوع به صورت مستقیم در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته شرکت دارند، خاطرنشان کرد: حضور مستقیم این مجموعه های گردشگری و معرفی امکانات و خدمات مجموعه ها در ارایه ظرفیت و داشته های استان می تواند بسیار مفید و مثبت باشد.

فرزانه از حضور بیمارستان ولی عصر قائمشهر در این نمایشگاه خبر داد و یادآور شد: مازندران در زمینه گردشگری سلامت دارای ظرفیت های بسیار خوبی است که در صورت برنامه ریزی می تواند گردشگران سلامت و درمانی را جذب کند 

وی با بیان اینکه ۲ شهرداری بهشهر و ایزدشهر به صورت مستقیم به عرضه بسته های گردشگری و معرفی جاذبه گردشگری خود در نمایشگاه می پردازند، افزود: ایجاد شهری با نمادهای گردشگری از جمله شاخص های گردشگری شهری است و حضور شهرداری ها در اینگونه نمایشگاه ها نشان دهنده عزم جدی آن ها به رونق گردشگری شهری و جذب بیشتر گردشگران به جاذبه های داخل شهر به شمار می آید.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ماندران، معرفی سوغات مازندران و کتاب های راهنمای گردشگری استان را از دیگر برنامه های ارائه شده در نمایشگاه برشمرد.

دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری با حضور همه استان های کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی در تهران برگزار می شود و بازدید از آن ۲۳ لغایت ۲۶ بهمن ماه سال جاری برای عموم آزاد است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: