• دوشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-4414-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

فوری؛

گاز منو اکسید کربن، علت مرگ زن و مرد جوان در ساری

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران ضمن تکذیب خبر وقوع قتل زن و مرد جوان در ساری، گفت: علت مرگ این افراد، گاز گرفتگی ناشی از استنشاق گاز منواکسید کربن بوده است.

به گزارش ایسنا مازندران، سید جعفر ساداتی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در پی کشف اجساد زن و مردی جوان در دی ماه سال جاری در منطقه روستایی ساری، موضوع در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با توجه به بررسی های میدانی، اقدامات اطلاعاتی و همچنین نظریه پزشکی قانونی علت اولیه مرگ، گاز گرفتگی ناشی از استنشاق گاز منو اکسید کربن اعلام شد.

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به شناسایی هویت متوفیان، عنوان داشت:کارآگاهان پلیس در ادامه تحقیقات دریافتند، اجساد این مرد و زن پس از مرگ به این مکان ها منتقل شد.

ساداتی افزود: کارآگاهان پلیس با انجام اقدامات فنی و علمی پس از گذشت 2 هفته موفق شدند، مکان حضور این افراد در زمان گازگرفتگی را مشخص و در ادامه با شناسایی مالک آن با هماهنگی قضائی این فرد را دستگیر کنند.

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران، افزود: متهم در تحقیقات و بازجویی های پلیس ابتداء منکر هرگونه عمل ارتکابی شد اما در ادامه با توجه به شواهد و قرائن موجود لب به اعتراف گشود و عنوان داشت، پس از مرگ این افراد به علت گازگرفتگی به دلیل ترس و اضطراب، اجساد را به خارج از این مکان منتقل کرده است.

ساداتی با اشاره به انتشار اخبار ضد و نقیض در برخی سایت ها و شبکه های اجتماعی مبنی بر قتل این زن و مرد جوان و شایعه پراکنی در اذهان عمومی به شهروندان توصیه کرد، قبل از انتشار هرگونه اخباری در شبکه های اجتماعی نسبت به صحت و سقم خبر و دریافت اخبار از منابع رسمی به ویژه پلیس اقدام کنند.

وی همچنین به شهروندان توصیه کرد: در صورت مشاهده هر نوع جرایم یا حوادث مشابه قبل از هرگونه اقدام خودسرانه و تغییر صحنه جرم، سریعا مراتب را به پلیس 110 و مبادی قانونی اطلاع دهند تا نسبت به پیگیری قانونی و جلوگیری از تضییع حقوق افراد و جامعه اقدام لازم به عمل آید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: