• سه شنبه ۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-1014-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

دادستان مرکز مازندران خبر داد

بازداشت 72 نفر در یک پارتی شبانه در ساری

دادستان مرکز مازندران از بازداشت 72 نفر در یک پارتی شبانه در ساری خبر داد.


حسینی عالمی در جمع خبرنگاران در مورد دستگیری  72 نفر در پارتی شبانه در ساری گفت: گزارش مردمی مبنی بر میهمانی مختلطی در ساری به سپاه اطلاع داده و پس از آن با نیروی انتظامی و دادستانی هماهنگی های لازم انجام شد .

وی افزود: با دستور دادستانی مامورین وارد شده‌ و  72نفر  از زن و مرد به صورت مختلط و کاملاً غیر شرعی که در حال عیش و نوش بودند دستگیر شده و به مراجع انتظامی تحویل داده شدند.

دادستان مرکز مازندران تصریح کرد:در شب گذشته دستور بازداشت صادر گردید و در حال حاضر دادیار برای تفهیم اتهام و رسیدگی به پرونده اعزام شده است.

عالمی با بیان اینکه غالب افراد مشروب خورده بودند و در این راستا عنواین  متعدد مجرمانه از جمله تشکیل پارتی مختلط، عدم رعایت موازین شرعی و صرف مشروبات الکلی  باید رسیدگی شود،یادآورشد: در ادامه آخرین دفاع از متهمین گرفته شده و کیفرخواست صادر می شود و پس از آن به دادگاه فرستاده خواهد شد.

دادستان مرکز مازندران با اشاره به اینکه  اینگونه پرونده ها با سرعت بیشتری باید رسیدگی شود تا اثرات بهتری داشته باشد،تصریح کرد: میزبان این پارتی در بحث قمار سابقه محکومیت به میزان ۶۰ میلیاردتومان داشته است.

این مسئول  با اشاره به اینکه غالب افراد دستگیر شده از جوانان بودند در توصیه به خانواده ها  گفت:  خانواده ها دقت بیشتری در رفت و آمد جوان های خود داشته باشند و معاشرت های آنان را تحت نظارت بیشتری قرار دهند .

عالمی در مورد وضعیت حکم قضایی افراد دستگیر شده نیز اظهارکرد: برای این افراد قرار صادر می شود و اگر بتوانند تأمین را بسپارند آزاد شده و در غیر اینصورت بازداشت خواهند شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: