• سه شنبه ۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-185-5
  • خبرنگار : 49022
  • منبع خبر : ----

انقلاب اسلامی در 40 سالگی/6/نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس مطرح کرد

پیش بینی فاضلاب شهرهای نور، رویان و ایزدشهر در بودجه دولت

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از بزرگ ترین اقدامی که پس از انقلاب انجام شد پیش بینی بودجه فاضلاب شهرهای رویان، نور، ایزدشهر و امیرآباد در بودجه دولت است.

علی اسماعیلی در گفت وگو با ایسنا مازندران، با اشاره به چهل سالگی انقلاب اسلامی که به برکت خون شهدا و تلاش ستودنی مردم ایران رقم خورده است، اظهار کرد: مردم ایران با اتحاد و همدلی خود در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و پس از آن همیشه یاور این نظام مقدس بودند که با هم نوایی و یک صدایی این ملت پیروزی حاصل شد.

وی تصریح کرد: یکی از مسائل مهمی که در چهل سالگی انقلاب برای شهرستان نور رقم خورده کلنگ بیمارستان 160 تخت خوابی بود که بر زمین زده شد و هم اکنون با قدرت در حال انجام است.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از بزرگ ترین اقدامی که پس از انقلاب انجام شد پیش بینی بودجه فاضلاب شهرهای رویان، نور، ایزدشهر و امیرآباد در بودجه دولت است،یادآور شد: این طرح باید به مجلس داده شود و پس از تصویب مجلس به  تایید شورای نگهبان برسد.

اسماعیلی راه های ارتباطی ناامن را یکی دیگر از مشکلات مردم در این سال ها عنوان کرد و ادامه داد: لاین جنوبی و شمالی جاده نور،چمستان و آمل تا اوایل سال آینده مورد بهره برداری مردم قرار می گیرد تا هم موجب تسهیل عبور و مرور شده و هم کمتر تصادفات جاده ای در آن محور رخ دهد.

وی با بیان اینکه تصمیمات مهم و اساسی در حوزه های مختلف جهت توسعه و آبادانی شهرستان نور گرفته شده است، خاطرنشان کرد: اتخاذ درست تصمیم گیری در حوزه های مختلف باعث خواهد شد تا توریسم و گردشگر در فضای بهتر و قابل قبول تری وارد شهر شوند که این خود رونق اقتصادی مردم منطقه را به همراه دارد.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اینکه اشتغال یکی از دغدغه های معیشتی مردم منطقه است، وجود گردشگر در شهرستان باعث ایجاد اشتغال خواهد شد و زمانی که یکی از بزرگ ترین دغدغه های مردم حل شود، به دنبال آن بیکاری و خطر آسیب های اجتماعی مانند اعتیاد و طلاق نیز کمتر می شود.

وی با اشاره به اینکه امسال توانستیم اعتبار 100 میلیون تومانی از اعتبارات ملی را برای شهرستان بگیریم، ادامه داد:اگر تصمیمات و گام های بلند در شهرستان برداشته نمی شد مسلما مردم درحوزه بهداشت و درمان آسیب های زیادی را متحمل می شدند.

اسماعیلی یکی از دغدغه های خود را موضوع زباله و شیرابه های آن در شهرستان نور عنوان کرد و افزود: تلاش های بسیاری در زمینه جذب سرمایه گذار برای ساخت زباله سوز انجام شد که متاسفانه هنوز به نتیجه نرسیدم .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: