• سه شنبه ۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-614-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

انقلاب اسلامی در 40 سالگی/5/ مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران خبر داد:

برگزاری نمایشگاه بزرگ دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در مازندران

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران از برگزاری نمایشگاه بزرگ دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در مازندران خبر داد و گفت: این نمایشگاه شنبه 13 بهمن ماه در 2 مکان افتتاح خواهد شد.

به گزارش ایسنا مازندران، عبدالله ملکی در جلسه هماهنگی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی با گرامیداشت ایام فاطمیه و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برپایی نمایشگاه را یکی از کارهایی که باید در 40 سالگی انقلاب در سطح استانها انجام شود، عنوان کرد و اظهار داشت: باید دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران به نسل های جوان و نوجوان منتقل شود.

وی به خدمات 40 ساله انقلاب توسط دولت و مسئولان اشاره کرد و افزود: با توجه به جنگ بین المللی نظامی، فرهنگی و اقتصادی علیه کشور، شاهد خدمات زیادی در کشور هستیم.

ملکی بر ضرورت بازگو کردن خدمات و زحمات مسئولان انقلابی به مردم تأکید کرد و گفت: در برابر تحریم هایی که دشمنان علیه جمهوری اسلامی به راه انداختند، باید دستاوردهای 40 ساله انقلاب برای مردم نمایش گذاشته شود.

وی با بیان اینکه هدف دشمن ایجاد یاس بین مردم است، تصریح کرد: کارهای اقتصادی، فرهنگی و عمرانی زیادی در کشور صورت گرفته است ولی خناسان و دشمنان در تلاش هستند تا خدمات را نادیده گیرند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس مازندران با اشاره به برگزاری نمایشگاه بزرگ دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در استان گفت: باید این نمایشگاه با قوت و روحیه جهادی و بسیجی برگزار شود و همه دستگاه ها، اقدامات و دستاوردهای انجام شده را به نمایش بگذارند.

این مسئول با اشاره به اینکه 2 مکان برای نمایشگاه در نظر گرفته شده است، گفت: بخشی از دستاوردهای ادارت و سازمان ها در حسینیه عاشقان کربلای ساری و بخشی دیگر در محل دائمی نمایشگاهها واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به نمایش گذاشته خواهند شد.

وی با بیان اینکه مسئولیت نمایشگاه در محل حسینیه عاشقان کربلا به عهده سپاه کربلای استان است، افزود: همچنین مسئول نمایشگاه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عهده فرمانداری ساری خواهد بود.

این مسئول با بیان اینکه رسانه ها سخنگوی انقلاب اسلامی هستند از ایجاد غرفه رسانه در هر 2 محل نمایشگاه خبر داد و ابراز امیدواری کرد تا مسئولین با قوت و روحیه رزمندگی و حرکت انقلابی اقدام به جمع بندی عملکرد و دستاوردها کنند.

ملکی خواهان بهره گیری از ظرفیت های هنری برای نمایش دستاوردهای انقلاب اسلامی شد و گفت: همچنین نمایشگاه سیاری با عنوان انقلاب و دفاع مقدس با مسئولیت اداره کل حفظ آثار در روز 12 بهمن ماه همزمان با جشن انقلاب و مراسم پیاده روی بزرگ خانوادگی در بوستان ولایت برگزار می شود.

وی زمان افتتاحیه نمایشگاه استانی را شنبه 13 بهمن ماه اعلام کرد و افزود: همچنین همه ادارات موظف به برپایی نمایشگاه عملکرد 40 ساله در داخل اداره یا محل تردد مردم هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: