• دوشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9710-787-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

نمایش «یاغی‌های‌عاشق» در ساری به روی صحنه می رود

نمایش «یاغی های عاشق» به کارگردانی تورج زایدلی از سوی گروه هنری تیرنگاز 18 دی ماه 97 به مدت 11 روز در مجتمع فرهنگی سلمان هراتی ساری به روی صحنه می رود.

به گزارش ایسنا مازندران، از سوی گروه هنری تیرنگ به سرپرستی یاسر محمودی «نمایش یاغی های عاشق» به نویسندگی سینا دلشادی  و کارگردانی تورج زایدلی در ساری به روی صحنه می رود.

خلاصه داستان نمایش حکایت  زندگی نامه هژبر سلطان و میرزا یحیی از اهالی کوچه آبان بانو ساری را در بر دارد که به مبارزه با ظلم و استبداد رضا خان در مازندران پرداخته اند .

  در این نمایش هوشنگ رضایی، احمد کاظمی،  فاطمه سجادی، قاسم رجبی،  علی عظیمی،  رویا افضلی، محمد جواد رحمانی،  عسگری وفایی نژاد،  مرسلا قلي پور، سحر عباسي،  میثم باقری، محمد علی تقوی، هانيه لطيفي، مريم محمدزاده، اسماعیل حسین پور، فاطمه باکی،کوثر کریمی، ساناز رحمتي، نگار هوشیاران و مجتبی احسانی به بازی می پردازند.

در بخش گروه فیزیکال نیز سحرعباسی، فرشاد حسینی ، فرنام فرهادی، هادی میرزایی ایفای نقش دارند.

گروه موسیقی دِتارچی به سرپرستی سیدجلال محمدی و نوازندگی آرین لطفی پور، علی رجب‌پور، امید قنبری، مهدی اندراجمی، کیان شمس ، حسام یزدان پناه یاریگر این نمایش هستند.

این نمایش از 18 الی 28 دی ماه 97 در مجتمع فرهنگی هنری سلمان هراتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساری به روی صحنه می رود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: