• دوشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-388-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

مدیر رسانه ای باشگاه شهروند ساری:

جدال در ماراتن فوتسال شهروند ساری و گیتی پسند سه مصدوم بر جای گذاشت!

مدیر رسانه ای باشگاه شهروند از آسیب چند تن از بازیکنان تیم فوتسال این باشگاه در بازی با گیتی پسند اصفهان خبر داد.

مجید بابایی در گفت و گو با ایسنا مازندران از آسیب چند تن از بازیکنان تیم فوتسال شهروند ساری در بازی با گیتی پسند اصفهان در  شب گذشته خبر داد.

وی با اشاره به اینکه پایان نیمه اول بازی بین دو تیم شهروند و گیتی پسند با نتیجه 2 بر صفر به نفع شهروند به پایان رسید، اظهارکرد: در بین دو نیمه بازیکنان دو تیم درحال رفتن به رختکن بودند که حدود ۲۰۰ تماشاگر اصفهانی وارد زمین شده و به شدت بازیکنان و عوامل شهروند را مورد ضرب و شتم قرار دادند، این درحالی بود که تعداد نیروهای انتظامی حاضر در سالن ، کمتر از انگشتان دو دست بود و نتوانستند مانع حضور تماشاگران شوند،درگیری‌ها تا ۱۵ دقیقه پس از پایان نیمه اول ادامه داشت که موجب مصدومیت سه بازیکن این تیم شد.

بابایی خاطرنشان کرد: عامل اصلی درگیری یکی از مربیان تیم گیتی پسند بود و در این راستا تیم شهروند حاضر به ادامه بازی نشد.

مدیر رسانه ای باشگاه شهروند با بیان اینکه سبزواری (نماینده فدراسیون)  به همراه مقامات ارشد اصفهان، معاون سیاسی امنیتی اصفهان، فرماندار این استان و رئیس تربیت بدنی در بیمارستان آیت الله کاشانی اصفهانی که مصدومین را به آنجا منتقل کرده بودند حضور یافتند،تصریح کرد: اما از باشگاه گیتی پسند تنها عراقی زاده قائم مقام این باشگاه در بیمارستان حضور یافت که جای گلایه دارد.

بابایی افزود: به دلیل نبود امنیت در ورزشگاه اصفهان همچنین به دلیل مصدومیت سه تن از بازیکنان بازی به تشخیص فدراسیون نیمه کاره رها شد، به احتمال قوی فدراسیون نتیجه بازی را 5-0به نفع شهروند اعلام خواهد کرد.

 به گزارش ایسنا مازندران،در حال حاضر رضا امانی از ناحیه پا، امیر حسین رسولی و امیر حسین اسماعیلی از ناحیه دست دچار شکستگی شدند که تحت درمان قرار دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: