• یکشنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-7314-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

جانشین فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

کشف میلیاردی لوازم خانگی قاچاق در رامسر

به گزارش ایسنا مازندران،حسن مفخمی شهرستانی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فروش انواع لوازم خانگی قاچاق در شهرستان رامسر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی آن فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی رامسر با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی متهم را شناسایی کردند.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی، ماموران پلیس آگاهی با همکاری کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رامسر در بازدید از محل نگهداری کالا توسط متهم، 17 قلم لوازم خانگی قاچاق کشف کردند.

مفخمی ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده را بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و کالاهای کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان شد .

وی با اشاره به این که قاچاق کالا تخریب زیر بنای اقتصاد کشور و نادیدده گرفتن حق نسل فردا برای رشد و بالندگی است،خاطرنشان کرد: خرید و مصرف کالای قاچاق موجب اختلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه ها، افزایش بیکاری در کشور و ایجاد بازار فروش برای کالاهای کشورهای خارجی خواهد شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه با اشاره به این که مبارزه با قاچاق کالااقدامی برای حفظ و استقرار امنیت در کشور است ، تصریح کرد: شهروندان برای حمایت از تولید ملی و اشتغال جوانان جامعه در مبارزه با قاچاق کالا و ارز با نیروی انتظامی همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: