• شنبه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-6714-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی خبر داد

شروع ثبت نام نهمین دوره انتخابات هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی مازندران

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی مازندران از شروع ثبت نام نهمین دوره انتخابات هیئت نمایندگان این اتاق همزمان با سراسر کشور خبر  داد.

به گزارش ایسنا مازندران،اکبر چوپانی در گفت و گویی اظهار کرد:  در اجرای مواد ۱۲ و ۱۳ تبصره ۲ ماده ۱۵ قانون اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی جمهوری اسلامی ایران مراحل ثبت نام انتخابات نهمین دوره هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی مازندران همزمان با سراسر کشور شروع شد.

وی افزود: بر اساس ماده 5/2/2 آئین نامه تشکیل و نحوه فعالیت هیئت نمایندگان اتاق ایران و اتاق های شهرستان مصوب 97/4/20 شورای عالی نظارت ( بند ه ماده 16 قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی جمهوری اسلامی ایران ( حداقل تا 45 روز قبل از تاریخ برگزاری انتخابات جدید، انجمن نظارت بر انتخابات که در آئین نامه انجمن نامیده می شود، برای برگزاری انتخابات اتاق های تهران و شهرستان ها هیأتی را که کمتر از سه نفر نباشد به عنوان هیأت نظارت بر انتخابات شهرستان انتخاب می کند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی مازندران  تصریح کرد:یکی از اعضای هیئت، نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت به انتخاب و حکم وزیر و مابقی از میان اعضای فعال و خوشنام اتاق مربوط خواهند بود که با انتخاب هیئت رئیسه و معرفی توسط ریاست اتاق احکام آن ها توسط انجمن صادر می شود.) همچنین بر اساس تبصره 1 همین ماده، اعضای انجمن نظارت و هیأت نظارت نباید داوطلب عضویت در هیئت نمایندگان باشند.

چوپانی ادامه داد: بر همین اساس محمدمحمدپورعمران به عنوان نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت، و غلامرضا عشریه، سیدجلال الدین حسینی، رمضان یحیی پور و اکبر چوپانی از سوی رئیس اتاق ایران و هر پنج نفر با حکم رییس انجمن نظارت بر انتخابات اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور شروع به کار کردند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات نهمین دوره هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به اینکه با شکل گیری هیئت نظارت،هیات اجرایی انتخابات نیزتشکیل شد، خاطرنشان کرد: همچنین از روز سه شنبه مورخ ۹۷/۱۰/۱۱ کار امور ثبت نام کاندیداها شروع شده و تا پایان زمان اداری روز ۲۶ دی ماه ادامه خواهد داشت.

چوپانی تصریح کرد: تمامی داوطلبان حضور در هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی مازندران می توانند جهت ثبت نام به  اتاق بازرگانی استان و برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام به سایت اتاق ایران یا مازندران مراجعه کنند.

وی گفت: انتخابات نهمین دوره هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی مازندران یازدهم اسفندماه سال ۹۷ از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر برگزار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: