• چهارشنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9710-385-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

استاندار مازندران مطرح کرد

لزوم رفع مشکلات زباله سوز نوشهر

استاندار مازندران با اشاره به اینکه پسماند اولویت نخست مازندران است بر لزوم رفع مشکلات زباله سوز نوشهر تاکید کرد.

 

به گزارش ايسنا مازندران، احمد حسين زادگان در حاشيه ديدار با مردم نوشهر در جمع خبرنگاران به اهداف اين سفر پرداخت و اظهار كرد:پس از انتصاب به عنوان استاندار مازندران اين سفر دومين ديدار مردمي در استان است كه به منظور بررسي  مشكلات مردم كه به علت بعد مسافت قادر به آمدن به مركز استان را ندارند و يا اينكه دچار مشكل مي شوند انجام شد.

وي با بيان اينكه مسائل اداري، اشتغال، موانع  اداري سرمايه گذاري و بروكراسي اداري از جمله مواردي بود كه در ديدار با مردم نوشهر و حومه مطرح شد، افزود: همه تلاش بر اين است تا با كمک مديران مسائل اجتماعي ، فرهنگي و اقتصادي منطقه  برطرف شود.

استاندار مازندران با بيان اينكه ديدارهاي مردمي به خاطر كم كردن فاصله مردم و  مديران انجام مي شود، تصريح كرد: بسیاری از مردم مشكل اداري دارند اما نمي توانند به ساري مراجعه كنند و اين ديدارها به همين دليل انجام مي شود.

حسين زادگان در خصوص وضعيت نيروگاه زباله سوز نوشهر گفت: مشكلات پيش آمده بر سر راه زباله سوز نوشهر بايد رفع شود به همين دليل طي چند روز گذشته نشستي با اردكانيان وزير نيرو انجام  گرفت كه در مورد خريد تضميني برق با محوريت نوشهر و نيروگاه زباله سوز ساري و پنج زباله سوزي كه پيش بيني شده است، صحبت شد تا حداقل بخشي از خريد تضميني برق اين زباله سوزها به قيمت بالاتری  صورت گیرد.

وي با اشاره به اينكه وزير نيرو با كليات موافقت كرده اما گفته است بايد راهكاري براي این موضوع ارائه شود، ادامه داد: پسماند اولويت اول استان بوده در اين راستا رقمي از اعتبارات مقام معظم رهبري تزريق شده و مابقي نيز در حال پيگيري است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: