• پنجشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9710-287-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

دبیر جشنواره هنری دانشجویی ققنوس خبر داد

فراخوان ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره هنری دانشجویان

دبیر جشنواره هنری دانشجویی ققنوس مازندران از فراخوان ارسال آثار چهارمین دوره این جشنواره در مازندران خبر داد و اظهار کرد: چهارمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس با همت معاونت فرهنگی و اجتماعی بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران، اردیبهشت ماه سال 98 در استان برگزار خواهد شد.

مهدی فلاح در جمع خبرنگاران،با بیان اینکه این جشنواره هنری در 10 بخش برگزار می شود، در ادامه تصریح کرد: ادبیات، ادبیات نمایشی، هنرهای تجسمی، خوشنویسی، فیلم کوتاه، انیمیشن، تئاتر خیابانی، استندآپ کمدی، موسیقی، پژوهش های هنری، مداحی ویژه برادران و آوایی ویژه خواهران از بخش های فراخوان ارسال آثار مرحله استانی چهارمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس است.

وی با اشاره به اینکه جزئیات این جشنواره در نشست خبری به زودی اعلام خواهد شد، در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: در تمامی بخش های بیان شده نفرات اول تا سوم خواهیم داشت و به هر کدام جوایز نفیسی تعلق خواهد گرفت.

دبیر جشنواره هنری دانشجویی ققنوس مازندران ورود دانشجویان به هنر را موجب تعالی آن ها برشمرد و گفت: هنرباید درخدمت تعالی انسان‌ها قرار گیرد، وقتی دین متعالی کننده انسان ها است پس می توان از هنر اسلامی به عنوان ارتقا دهنده روح و افکار انسانی یاد کرد.

دانشجوی دانشگاه علم و فناوری بهشهر با بیان اینکه بسیج در همه عرصه ها به شکل انقلابی حضور دارد و یکی از این عرصه ها در زمینه هنری است تصریح کرد: هنر مسئولیتی را برای صاحب آن به همراه دارد که هنرمند به علت ویژگی های بسیار ممتاز هنر باید نسبت به قالب آن احساس تعهد کند.

فلاح در ادامه افزود: بسیج دانشجویی به دنبال استفاده از ظرفیت حداکثری دانشجویان استان در عرصه هنر و ترویج فرهنگ و نگاه انقلاب اسلامی با بهره گیری از رشته های فرهنگی و هنری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: