• دوشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-5314-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

استاندار مازندران مطرح کرد

سازمان دانش آموزی ظرفیت بزرگ مشاوره ای برای مدیران

استاندار مازندران گفت: سازمان دانش آموزی با 50 هزار عضو یک ظرفیت بالقوه است و مدیران باید از ظرفیت مشاوره‌ای منتخبان دانش‌آموزان بهره گیری نمایند.

به گزارش ایسنا مازندران،احمد حسين زادگان در دیدار مدیران و اعضای سازمان دانش آموزی مازندران اظهار کرد:مدیران باید از ظرفیت مشاوره‌ای منتخبان دانش‌آموزان استفاده کنند.

وی با بیان اینکه مدیران از توانایی های سازمان دانش آموزی برای توسعه اجتماعی، فرهنگی و حتی اقتصادی در استان استفاده کنند، یادآورشد: سازمان دانش آموزی با 50 هزار عضو یک ظرفیت بالقوه است و مدیران باید از ظرفیت مشاوره‌ای منتخبان دانش‌آموزان بهره گیری نمایند.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه جوانان و نوجوانان این سازمان با ایده ها و نظرات خلاق خود می توانند کمک شایانی به جامعه فرهنگی و دیگر بخش های استان داشته باشند، خاطرنشان کرد:سازمان دانش آموزی همچون تشکل های مردم نهاد، مجموعه مشورتی خوبی در حوزه های دانش آموزی و مدیریتی است .

حسین زادگان افزود:لازم است تا مردم با ظرفیت های سازمان دانش آموزی آشنایی بهتری پیدا کنند به همین دلیل باید با کمک صدا و سیما و رسانه های مکتوب و مجازی، برنامه ها وتوانمندی های سازمان دانش آموزی به مردم اطلاع رسانی شود.

وی خاطرنشان کرد:فرهنگ سازی باید از کودکی آغاز شود و در این خصوص در نظر داریم در همه مهد کودک ها هر کودک با عضو شدن در یک یا دو سمن فعالیت اجتماعی و فرهنگی خود را آغاز کند.

 استاندار مازندران تصریح کرد:مجلس دانش آموزی؛ تمرین اجتماعی شدن و حضور موثر و فعال در جامعه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: