• یکشنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-787-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان ساری خبر داد

آغاز به کار 26امین نمایشگاه کتاب ساری

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان ساری از آغاز به کار 26امین نمایشگاه کتاب در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران،حمید رضا عشریه در آیین گشایش 26امین نمایشگاه کتاب ساری با اشاره به شعار برپایی نمایشگاه کتاب تحت عنوان "حال خوش خواندن"، اظهار کرد: این نمایشگاه در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کتاب خوانی از 27 آبان تا 3 آذر از ساعت 9صبح تا 8 شب در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان دایر است.

وی افزود: این نمایشگاه با 37غرفه و با حضور 60 ناشر در حوزه های فنی و مهندسی، رمان، دینی، مذهبی و حوزه های علمیه از امروز مهیای بازدید علاقه مندان است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان ساری تصریح کرد : کتاب ها در این نمایشگاه با تخفیف 20تا 40درصد عرضه می شود.

عشریه با اشاره به اینکه روند مطالعه در عصرهای مختلف متفاوت بوده است، افزود:  در دنیای سنتی اطلاعات و دانش سینه به سینه منتقل می شد اما در دنیای صنعتی  انتقال فرهنگ و دانش از طریق  وسایل ارتباط جمعی و کتب بوده و اکنون این تبادل اطلاعات با ابزارهای الکترونیکی است ولی هنوز هم هیچ ابزاری جایگزین کتاب نمی شود.

وی از رونمایی چند کتاب فاخر در این نمایشگاه خبر داد و گفت: در جام باشگاه های کتابخوانی از 20  نفر از کتابخوان های مازنی تجلیل شد،همچنین طرح کتابگرد و "40طرح، 40نویسنده" از دیگر برنامه های هفته کتابخوانی در مازندران است.

به گزارش ایسنامازندران ، در این نمایشگاه از کتاب "هم افزایی با رویکرد توانمندسازی ایران" نوشته دکتر سید اکبر ساداتی نخستین دانشجوی دکتری تخصصی استعدادهای برتر در مدیریت منابع خاک،  از "شاهنامه بدانیم" نوشته واینا شتابان و "پسران بهشتی و دختران بهشتی"  به نویسندگی حسین غفاری رونمایی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: