• شنبه ۱۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-9114-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر خبر داد

انهدام باند کلاهبرداری میلیاردی در بابلسر

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از انهدام باند کلاهبرداری یک میلیارد ریالی با فقره کلاهبرداری در این شهرستان خبر داد .

به گزارش  ایسنا مازندران، عبدالله رضوانی گفت:در پی مراجعه متصدیان چندین فروشگاه عمده تجهیزات ساختمانی به مراجع قضائی و انتظامی، مبنی بر این که افرادی به بهانه ساخت پروژه های دولتی و خرید لوازم و تجهیزات ساختمانی به صورت عمده ،با پرداخت چک های جعلی از آنان کلاهبرداری کرده اند، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .

وی تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی ، کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه متهمان را شناسایی کردند .

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر خاطرنشان کرد: با تشکیل تیم های عملیاتی، ماموران اعضای این باند را که به بهانه مشارکت در ساخت پروژه های دولتی و غیره از مالباختگان کلاهبرداری کرده بودند، در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند .

رضوانی یادآور شد: متهمان تاکنون در مجموع به کلاهبرداری یک میلیارد ریالی از شهروندان با پرداخت چک های جعلی اقرار کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر در خاتمه با بیان اینکه کلاهبرداران و افراد فرصت طلب معمولا با ظاهری فریبنده، آراسته و با قدرت بيان فوق العاده طعمه های خود را انتخاب می کنند به مردم و متصدیان شرکت ها و موسسات تجاری و تولیدی هشدار داد: برای پیشگیری از سواستفاده افراد فرصت طلب و سودجو ،از اعتماد به افراد ناشناس خودداری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: