• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-785-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مطرح کرد

13 آبان امسال؛ نقطه آغاز شکست پروژه جنگ اقتصادی علیه ایران

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: 13 آبان؛امتداد مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر قدرت های استکباری بوده و امروز با حضور پرشکوه جوانان و نوجوانان انقلابی پروژه جنگ اقتصادی و تحریم ها شکست خورده است.

به گزارش ایسنا مازندران،سردار یدالله جوانی در جمع راهپیمایان 13 آبان در امامزاده یحیی ساری اظهار کرد: ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی است، زیرا انقلاب ما در راه خدا و برای مبارزه با طاغوت و استکبار بوده و تا به امروز نیز این مبارزه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه امروز آمریکا مصداق بارز طاغوت زمان است، یادآورشد :آمریکا در این 40 سال تلاش های بسیاری کرد تا ایستادگی ملت ایران را درهم بشکند و در راه مبازره با استکبارستیزی از هیچ دسیسه ای دریغ نکرد.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود:اما این رژیم استکبارگر موفق به درهم شکستن ملت ما نشد، چرا که استکبارستیزی بر مبنای دین استوار است.

جوانی با اشاره به اینکه مبارزه با ظالم،فاسق و زورگو در قاموس و فرهنگ ایرانیان است،تصریح کرد: مبارزه با ظلم و ستم اصل اساسی در مکتب اسلامی بوده و از افتخارات ملت ایران است که این ارزش ذاتی را حفظ کرده و در میان ملل جهان به آن شهره است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمریکا پس از این 40سال می خواست با تحریم،تهدید، خروج از برجام و جنگ روانی گسترده و به صفر رساندن صادرات نفتی ایران، 13 آبان را به روز انتقام علیه استکبارستیزی ملت ایران تبدیل کند، اظهار کرد: اما امروز با حضور پرشکوه جوانان انقلابی در راهپیمایی این روز نقطه آغاز شکست تحریم ها و جنگ های اقتصادی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه نگرانی امروز آمریکایی ها، واقعیت ها، استعدادها و توانمندی های ملت ایران است، تصریح کرد: ملت ایران قادر به تمدن سازی اسلامی است و استکبار جهانی می داند که جز با از بین بردن انقلاب اسلامی و به قدرت نشاندن یک قدرت وابسته به غرب نمی تواند به خاورمیانه مسلط شود.

جوانی با اشاره به اینکه مشکلات به وجود آمده در کشور ناشی از نادیده گرفتن پیام انقلاب توسط برخی مدیران است،خاطرنشان کرد:امروز آمریکا به هیچ ترفندی قادر به ضربه زدن بر پیکره های استوار انقلاب نیست،پس با اراده ای قوی می توان از تحریم ها فرصتی برای شکوفایی اقتصادی فراهم کرد.

وی با بیان اینکه آمریکا نمی خواهد ما به شکوفایی اقتصادی برسیم،گفت: قدرت نظامی کشور و توان بالای علمی جوانان این مرز و بوم نشانگر آن است که به زودی ایران قله های شکوفایی اقتصادی را فتح خواهد کرد.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  با بیان اینکه جوانان باید استقلال امروز را قدر بدانند که حاصل تلاش چهار دهه است، یادآور شد: جانان باید تاریخ و وقایع 13 آبان را مطالعه کنند تا متوجه شوند که چگونه آمریکایی ها خاطره تلخی از این روزها  دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: