• چهارشنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-285-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد

راه روستایی از دغدغه‌های مهم دولت/ بنیاد توسعه محلی برای پیشرفت مازندران

وزیر راه و شهرسازی در دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر اینکه بنیاد توسعه این استان محلی برای پیشرفت مازندران است، گفت: راه روستایی یکی از دغدغه‌های مهم دولت و رئیس جمهور است.

به گزارش ایسنا مازندران، محمد اسلامی عصر امروز پس از ورود به مازندران، در دیدار با آیت الله نورالله طبرسی با اشاره به اینکه دولت و رئیس جمهور نسبت به حوزه راه و شهرسازی و به ویژه بخش مسکن دغدغه دارد، اظهار کرد: بخشی دیگری از دغدغه‌های مهم دولت مربوط به حجم پروژه‌های نیمه تمام و راه‌های روستایی است.

وی با اشاره به اینکه راه‌های روستایی در کشور به ویژه در مازندران یکی از مشکلاتی بود که نتوانستیم به نتیجه مطلوب برسانیم، تصریح کرد: مازندران نیاز به هیچ راه متفاوتی برای شکوفایی ندارد و باید همین مسیر ترسیم شده را پیگیری کنند تا به نتیجه برسند.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مردم اگر پیشرفت را احساس کنند خوشنود می‌شوند و بخشی از این امور مربوط به حوزه راه است، خاطرنشان کرد: بنیاد توسعه مازندران می‌تواند محلی برای پیشرفت این استان باشد.

اسلامی با تاکید بر اینکه کشور قدرتمند است و ظرفیت های بزرگی دارد، اظهار کرد: قدرت کشور همه ظرفیت‌هایی است که در آن وجود دارد و کمتر استفاده کردیم.

آیت‌الله نورالله طبرسی نماینده ولی‌فقیه در مازندران نیز در این دیدار با اشاره به اینکه در مازندران فقط به یک استان خدمت‌رسانی می‌کردید اما امروز باید به تمام کشور خدمت کنید، اظهار کرد: حوزه راه یکی از مهم‌ترین بخش هایی است که نیاز به فعالیت فراوان دارد، بنابراین تحولی در وزارتخانه راه و شهرسازی ایجاد کنید.

وی در ادامه با اشاره به اینکه باید در نظر داشت استانداری برای مازندران انتخاب شود که سیاسی و اهل باندبازی نباشد، تصریح کرد: استاندار آینده مازندران فعالیت‌های صورت گرفته در زمان استاندار سابق را دنبال کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: