• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-385-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

معاون رئیس جمهور در فرودگاه رامسر خبر داد

حضور تیم‌های ویژه بازرسی برای ارزیابی دلیل و میزان خسارات

معاون رئیس جمهور با تاکید بر اینکه تا جایی که بتوانیم بخشی از خسارت هایی که به مردم و ابنیه وارد شد را جبران می‌کنیم، گفت: برداشت از جنگل بدون اصول فنی موجب خسارت می شود و شناخت دلایل این موضوع به ویژه در مناطق آبخیزداری بسیار مهم است.

به گزارش ایسنا مازندران، محمدباقر نوبخت در سفر به غرب مازندران برای بازدید از خسارات سیل و در فرودگاه رامسر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: سیل در روزهای گذشته هم به اموال شخصی و هم به زیربناهای شهری خسارت هایی را به منطقه وارد کرد.

وی با اشاره به اینکه به منظور کمک فوری به مردم، ارزیابی صورت می گیرد، تصریح کرد:  امروز با حضور در جمع مردم و مناطق سیل زده خواهم بود و از آن مناطق بازدید می کنم.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه به غیر از بازدید، تیم ویژه بازرسی خسارات وارد شده را ارزیابی می کند، خاطرنشان کرد: برای روز چهارشنبه در اولین جلسه ای که در دولت خواهیم داشت نخستین بخش از منابع مالی برای جبران خسارت به تصویب می رسد و در روزهای آینده در اختیار منطقه قرار می‌گیرد.

نوبخت با بیان اینکه تا جایی که بتوانیم بخشی از خسارت هایی که به مردم و ابنیه وارد شد را جبران می‌کنیم، گفت: شناخت دلایل این موضوع به ویژه در مناطق آبخیزداری بسیار مهم است تا در مشکلات بعدی از مصونیت برخوردار باشد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اینکه یک تیم ارزیاب در آن بخش ها به ویژه در ارتفاعات نیز دلایل موضوع را ارزیابی می‌کند، تصریح کرد: معمولا برداشت هایی که از جنگل بدون اصول فنی صورت می گیرد می تواند موجب خسارات شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: