• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-7314-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

استاد دانشگاه علوم پزشکی تبریز مطرح کرد

نقش مستقیم نوسانات ارزی در توریسم درمانی

استاد دانشگاه علوم پزشکی تبریز بر نقش مستقیم نوسانات ارزی در توریسم درمانی تاکید کرد.

علی مشکینی در گفت‌و‌گو با ایسنا مازندران اظهار کرد: انجمن مغز و اعصاب و جامعه جراحان ایران در سال به دو شکل بازآموزی و میاندوره‌ای کنگره های خود را برگزار می کند و اساتید تجارب خود را اشتراک می گذارند.

وی با اشاره به اینکه این تجربه‌ها و یافته‌ها در کشور کمک می‌کند که همکاران جوان راه درست برای خدمت به بیماران را پیدا کنند، تصریح کرد: تحریم‌ها موجب شده است تا تکنووژی‌هایی را به کشور وارد کنیم و در غیر این صورت از لحاظ جراحی مغز و اعصاب مشکل خاصی وجود ندارد.

استاد دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه از کشورهای حاشیه از جمله نخجوان ارمنستان، اربیل و کردستان عراق، قسمت شرقی ترکیه و آذربایجان برای جراحی به ایران عزیمت می‌کنند، خاطرنشان کرد: نوسانات ارزی رابطه مستقیم با توریسم درمانی دارد به نوعی که به دلیل پایین بودن هزینه تمام شده برای بیماران خارجی، آنان ترجیح می‌دهند در ایران تحت عمل جراحی قرار گیرند.

وی مطالعه زیاد و متنوع و پرداختن به جنبه‌های مختلف و به طور کل استفاده از تمام بخش‌های مغز را عامل پویاتر کردن این اندام حیاتی برشمرد و افزود: پرداختن به کارهای هنری و ورزشی و هر عملی که بخش‌های مختلف مغز را تحریک کند، عملکرد کلی آن را پویاتر خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: