• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-285-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم بابل در مجلس مطرح کرد

امنیت پایدار مستلزم قانون گرایی و مشارکت عمومی

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی امین مردم وحافظ امنیت جامعه است، اظهار کرد: امنیت پایدار مستلزم قانون گرایی و مشارکت عمومی است.

به گزارش ایسنا مازندران، حسین نیازآذری در جمع خبرنگاران با گرامی داشت هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: امنیت پایدار مستلزم قانون گرایی و مشارکت مردمی است و دراین راستا نیروی انتظامی امین مردم و حافظ نظم و امنیت جامعه محسوب می شود.

وی با تاکید بر گستردگی ماموریت نیروی انتظامی خواستار تامین منابع و امکانات مورد نیاز این نیرو شد تا ارائه خدمات به مردم با رضایت بهتر و بیشتری صورت بگیرد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قانون گرایی و اجرای مقررات موجب پیشگیری از برخورد قضایی یا واکنش نیروی انتظامی می شود، خاطرنشان کرد: انجام فعالیت های آموزشی و فرهنگی موجب کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی و قانون‌گریزی می‌شود و همه اجزای حاکمیت دراین مسیر باید نقش‌آفرین باشند.

نیازآذری قانون گرایی را مهم‌ترین عامل مشارکت مردمی در حفظ نظم و امنیت جامعه برشمرد و بهبود شرایط اقتصادی و اجتماعی را عامل مهم کاهش جرائم در کشور ارزیابی کرد.

وی با انتقاد از برخی مسئولان و تریبون ها که با اظهارات نسنجیده و تفرقه افکنانه، خودشان عامل یاس، ناامنی و تنش در جامعه می شوند، امید آفرینی، ایجاد نشاط اجتماعی و همبستگی ملی را ضرورتی راهبردی دانست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: