• یکشنبه ۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-185-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم آمل در مجلس خبر داد

تعیین تکلیف شیرابه‌های عمارت پیش از تکمیل سد هراز

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی از تعیین تکلیف شیرابه‌های عمارت پیش از تکمیل سد هراز خبر داد.

عزت‌الله یوسفیان‌ملا در گفت‌و‌گو با ایسنا مازندران با اشاره به احداث کارخانه زباله سوز در آمل، اظهار کرد: اعتبار ۱۵۰میلیارد تومانی برای این پروژه در نظر گرفته شده است که جزو پروژه های ملی و اصلی وزارت کشور است.

وی با بیان اینکه با مطالعات فراوان قطعه زمینی در منطقه پاساکش برای دپوی زباله و تاسیس زباله سوز از اداره اوقاف خریداری شد، تصریح کرد: به دنبال تامین پیمانکار برای این پروژه هستیم و آگهی هایی برای این منظور نیز منتشر شده و شهرداری نیز مشغول جاده‌سازی در محل موردنظر است.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پیش از تاسیس زباله سوز باید انتقال، امحا یا سوزاندن و جداسازی زباله صورت گیرد که این امر مهم در حال انجام است.

یوسفیان‌ به شیرابه های تولید شده ناشی از زباله در سایت عمارت نیز اشاره کرد و گفت: پیش از آبگیری سد هراز باید پروژه زباله و شیرابه ها را به اتمام برسانیم و بدین منظور بهترین راه خاکبرداری و ساخت دیواره بتنی در انتهای منطقه عمارت است که از نفوذ شیرابه ها جلوگیری کند.

به گزارش ایسنا مازندران، منطقه عمارت در 30 کیلومتری آمل قرار دارد و حدود ۴۰ سال است که زباله ۸ شهر مازندران در آن محل تخلیه می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: