• یکشنبه ۲۵ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-1586-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

دبیر اجرایی مسابقات ملی مناظرات دانشجویی خبر داد

برگزاری هفتمین دوره مسابقات ملی مناظرات دانشجویی در مازندران

دبیر اجرایی مسابقات ملی مناظرات دانشجویی از برگزاری هفتمین دوره این مسابقات در مازندران خبر داد.

سید احمد حسینی در گفت و گو با ایسنا مازندران اظهار کرد: همانطور که می دانیم ایجاد یک فضای گفتمانی برای پیشبرد اهداف و رشد توسعه  آن جامعه بسیار مهم است و شاید تا امروز نتوانستیم  با رعایت اخلاق به صورت علمی  و به صورت مستدل و در قالب یک روند درست با هم صحبت کنیم.

  وی افزود:  امروزه  این اتفاق در جامعه دانشجویی  با همکاری جهاد دانشگاهی  و بسیج دانشجویی  در حال رقم خوردن است.

  دبیر اجرایی هفتمین دوره  مسابقات مناظرات دانشجویی مازندران  با اشاره به اینکه در هفتمین دوره مسابقات ملی مناظرات دانشجویی ۱۲تیم از دانشگاه های مختلف استان مازندرانحضور دارند، تصریح کرد:این مسابقات طی دو روز برگزار می‌شود و دو تیم برتر  به مرحله منطقه‌ای که در استان گیلان برگزار خواهد شد، اعزام می شوند.

حسینی افزود: مرحله نهایی این دوره از مسابقات در 15 مهرماه سال جاری برگزار می شود  که  مکان و زمان آن متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

وی در مورد اهمیت موضوع گفتمان و مناظره نیز گفت: در مسائلی که هدف و منفعتی  در آنجا وجود دارد گروه ها و  احزاب وارد تنش می شوند ؛ با برگزاری این دست مسابقات بین دانشجویی به دلیل اینکه دانشجویان در مراحل بعدی خود مسئولیتی را در جامعه بر عهده خواهند گرفت با حضور و برگزاری در این مسابقات این آمادگی برای دانشجویان ایجاد می شود که  افراد با هر گرایش حزبی و سیاسی به دور از تنش بتوانند به راحتی با هم به گفتمان بپردازند.

به گزارش ایسنا مازندران، هفتمین دوره مسابقات ملی مناظرات دانشجویی طی دو روز در ۲۵ و ۲۶ شهریور ماه 97 در مرکز امامت سپاه کربلای استان مازندران برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: